• تاریخ: تیر ۳۰, ۱۳۹۸
  • شناسه خبر: 27269

بودجه سال ۹۹ بدون نفت تدوین می‌شود

سخنگوی هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه برنامه اداره کشور بدون در نظر گرفتن صادرات نفت در نظر گرفته‌شده، گفت: مجلس بودجه سال ۹۹ را بدون در نظر گرفتن نفت برنامه‌ریزی می‌کند. ...

به گزارش رصدرودسر، اسدالله عباسی امروز در نشست کمیته برنامه ریزی املش که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: مدیران دستگاه های اجرایی با توجه به شرایط تحریم ها در خصوص چگونگی هزینه کرد اعتبارات حداکثر صرفه جویی را داشته باشند.

تاکید بر کار جهادی مدیران دستگاه های اجرایی

وی بر ضرورت کار جهادی مدیران دستگاه های اجرایی و حل مشکلات مردم با توجه به شرایط فعلی کشور تاکید کرد و افزود: با توجه به تحریم های ظالمانه دشمن و محدود بودن منابع اعتباری کشور می طلبد تا مدیران ما با کار جهادی همانند سال های ابتدای انقلاب و دوران دفاع مقدس عمل کنند و اجازه ندهند تا اجرای پروژه به دلیل محدودیت منابع، طولانی و با هزینه کرد بالایی انجام شود که یقیناً این امر نارضایتی های مردم را همراه خواهد داشت.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس طولانی شدن پروژه راه املش به شلمان و کنار گذر کلاچای را خیانت بزرگ در حق نظام و دولت دانست و تصریح کرد:طولانی کردن اجرای یک پروژه یعنی گران کردن انجام آن طرح و تحمیل هزینه اضافی به نظام و دولت که این کار غیرمسوولانه است باید شرایط کشور را درک و بر اساس آن مدیریت و تصمیم گیری کرد.

وی از مدیران دستگاه های اجرایی خواست تا با سرعت بخشی به کارهای عمرانی در توسعه و پیشرفت شهرستان املش تلاش کنند و گفت: دستگاه های اجرایی شهرستان می توانند با تعامل و همدلی  در انجام طرح ها حداکثر همکاری را داشته باشند و در صورت نیازمند بودن به کمک یقیناً از منابع ملی حمایت هایی خواهیم داشت.

اداره کشور بدون درآمدهای نفتی

سخنگوی هیات رئیسه مجلس با اشاره به اینکه مجلس بودجه سال ۹۹ را بدون در نظر گرفتن نفت خواهد بست بیان کرد: برنامه اداره کشور بدون در نظر گرفتن صادرات نفت در نظر گرفته شده و تلاش می شود که یک بخش از کسری بودجه با دریافت مالیات از افرادی که فرار مالیاتی دارند جبران خواهد شد.

وی اصلاح ساختار دستگاه های اجرایی، اصلاح نظام مالی نفت و گاز، اصلاح مالیاتی ، ارتقای توسعه، عدالت و تعهدات دولت و کنترل و نظارت بر درآمدهای نفتی را از مهم ترین برنامه های مجلس اعلام کرد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست