• تاریخ: تیر ۱۵, ۱۳۹۸
  • شناسه خبر: 27222

تاکید بر ضرورت تقویت گفتمان فرهنگ انقلاب در جامعه

سرپرست استانداری گیلان با تاکید بر ضرورت تقویت گفتمان فرهنگ انقلاب یعنی ایثار ، مقاومت و شهادت در جامعه گفت: پس از چهار دهه از عمر انقلاب یقین داریم که مسیر توسعه ، ترقی ، بالندگی و شکوفایی کشورمان با قدرت طی خواهد شد. ...

به گزارش رصدرودسر،ارسلان زارع عصر امروز در مراسم شهید علی اخوین انصاری که در مسجد باب الحوائج صیدر محله رودسر برگزار شد اظهار کرد: امنیت، آرامش و سربلندی و اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران مدیون رشادت ها، ایثارگری و فداکاری های شهدا است.

وی پاسداری و حراست از خون شهدا را وظیفه جامعه دانست و افزود: شهدا ، بنیانگذار انقلاب و مقام معظم رهبری استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی را به ملت ایران هدیه کردند هر چند عده ای برنتابیدند زیرا مستکبران و کشورهای مثل آمریکا بیش از سه دهه ایران را مظلومانه استثمار کرده بودند و منابع اقتصادی ایران را به غارت می بردند.

وی امنیت را بستر توسعه هر کشور خواند و افزود: امروز به خود می بالیم که ایران اسلامی یکی از امن ترین کشورهای منطقه بلکه جهان است هر چند مردم دارای مشکلات معیشتی و اقتصادی بوده اما امید داریم به برکت خون شهدا ، هدایت های رهبر معظم ، حمایت ها و پشتیبانی های ملت ایران و وفاق ، همدلی و انسجام دولت و نظام از این دوره گذار و چالش عبور خواهیم کرد.

سرپرست استانداری گیلان با اشاره به خروج آمریکا از برجام تصریح کرد: ترامپ به تصور اینکه با این خروج جامعه جهانی را با خود همراه می کند اما افکار ملت ها و خیلی از دولت ها او را همراهی نکردند.

وی بر ضرورت تقویت گفتمان فرهنگ انقلاب یعنی ایثار، مقاومت و شهادت در جامعه تاکید کرد و گفت: شهیدان انصاری و نورانی از خدمتگزاران صادق انقلاب اسلامی بودند که با قدرت تقوا، ایمان و با نگاهی امیدوار به اعتلای آرمان های انقلاب اسلامی جان عزیزشان را فدا کردند و امروز پس از چهار دهه از عمر انقلاب یقین داریم که مسیر توسعه ، ترقی ، بالندگی و شکوفایی کشورمان طی خواهد شد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست