• تاریخ: جولای 5, 2019
  • شناسه خبر: 27208

ثبت شهادت انصاری در تقویم کشور از خواسته مردم گیلان است

امام جمعه رودسر با گلایه مندی از اینکه چرا در تقویم جمهوری اسلامی اثری از تنها استاندار کشور دیده نمی شود تصریح کرد: ثبت و ضبط روز شهادت انصاری تنها استاندار کشور در تقویم ممکلت از خواسته مردم رودسر و استان گیلان است. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در خطبه های سیاسی و عبادی نماز جمعه این شهرستان با گرامیداشت سالروز شهادت علی انصاری تنها استاندار شهید کشور و ۳۵۷ شهدای کارمند استان گیلان اظهار کرد: شهید انصاری از خدمتگزاران صادق مردم و انقلاب بود.

وی با اشاره به اینکه علی انصاری استاندار سابق گیلان در ۱۵ تیرماه سال ۶۰ به دست منافقان کوردل به شهادت رسید از مردم ولایتمدار رودسر خواست با حضور فعال خود در مراسم سالگرد تنها استاندار شهید کشور از این شهید تجلیل کنند.

امام جمعه رودسر با گلایه مندی از اینکه چرا در تقویم جمهوری اسلامی اثری از تنها استاندار کشور دیده نمی شود تصریح کرد: ثبت و ضبط نام این شهید بزرگ در تقویم کشور از خواسته مردم رودسر و استان گیلان است.

وی با اشاره به اینکه در طی چند روز آینده از سوی جمهوری اسلامی در خصوص موضوع هسته ای گام هایی برداشته خواهد شد گفت:به اروپائیان خواهیم فهماند که هر طور عمل کنند ما هم همانگونه خواهیم کرد هر جند که در طی شش سال گذشته علی رغم همه بدعهدی های اروپائیان در موضوع برجام ما خوش عهد بوده ایم بنا نیست که ملت ایران فقط از سایه برجام استفاده کنند.

روحانی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در موضوع برجام که اروپائی ها و آمریکایی ها قابل اعتماد نیستند افزود:استکبار نمی خواهد که در ایران اسلام بماند و مسایل هسته ای بهانه است.

وی از دولت به ویژه رئیس جمهوری خواست تا در مورد تصمیم شان محکم بمانند و با قدرت این موضع را ادامه دهند بیان کرد:پشتیبان واقعی انقلاب خدا و مردمی هستند که پای انقلاب خون دادند و اگر مقابل استکبار محکم بایستید اروپائی ها و آمریکایی ها هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

خطیب جمعه رودسر با اشاره به نزدیکی برگزاری مراسم حج و اینکه عده ای در داخل و خارج نمی خواهند که شعاری بر علیه استکبار و اسرائیل داده شود افزود: روح حج ابراهیمی اعتراض به نظام استکباری به رهبری آمریکا است و در کنگره عظیم حج بایستی مسلمانان به داد هم برسند و برائت از مشرکین سر بدهند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست