• تاریخ: ژوئن 21, 2019
  • شناسه خبر: 27181

سرنگونی پهپاد جاسوسی هیمنه آمریکا را شکست

امام جمعه رودسر سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا را نمونه عملی هشدارهای نظامیان ایرانی به تهدیدهای استکبار دانست و گفت: سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا توسط پاسداران انقلاب اسلامی ضربه مهلکی بر هیمنه امریکا انداخت . ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه شهرستان رودسر با اشاره به ساقط شدن پهپاد آمریکایی توسط بیداردلان سپاه قهرمان کشور ما اظهار کرد: سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا توسط پاسداران ما ضربه مهلکی بر هیمنه آمریکا انداخت.

وی سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا را نمونه عملی هشدارهای نظامیان ایرانی از ارتشی تا سپاهی ما به تهدیدهای استکبار دانست و افزود: ایران کشورهایی مانند عراق و افغانستان نیست که آمریکایی ها بخواهند راحت برای آن تصمیم گیری کنند مرزهای آبی ، خاکی و هوایی کشور ما خط قرمز ماست.

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه اسلام دین جنگ با کشورهای دیگر نیست تصریح کرد: ایران در طول ۴۰ سال از پیروزی انقلاب ثابت کرد که جنگ افروز نیست اما هر کس قصد تجاوز به مرزهای ما را داشته باشد با دفاع جانانه مقابل دشمنان ایستادگی خواهد کرد.

وی شعار مرگ بر امریکا را شعار بین المللی انقلاب اسلامی خواند و گفت: ساقط کردن پهپادهای جاسوسی آمریکایی در منطقه توسط رزمندگان دلاور پاسدار ما شعار عملی مرگ بر آمریکا است و در واقع مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر تجاوز، ظلم، استبداد خارجی ، نظام سلطه که امروز پرچم دار آن آمریکا بوده و تا زمانی که این پرچم داری باشد شعار هرگز مرگ بر آمریکا از زبان ملت ما نمی افتد.

خطیب جمعه رودسر با گرامیداشت روز اصناف به نقش موثر بازاریان در پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: بازاریان در تداوم انقلاب نیز تاثیرگذار بوده و مسوولیت شان در جبهه اقتصادی امروز که دشمن تمام عیار به میدان آمده سخت تر است.

وی با اشاره به تاسیس نهاد انقلابی و فرهنگی تبلیغات اسلامی توسط امام راحل تصریح کرد: تبلیغات اسلامی در گام اول انقلاب نقش همه جانبه را ایفا کرد و کارنامه درخشانی را به جا گذاشته امیدواریم در گام دوم انقلاب بتواند با ابزار فراوانی که در اختیار دارد از جمله روحانیت به عنوان بلندگوی اسلام ناب محمدی در راستای تحقق منویات رهبری در بخش دینی و معنوی بیشتر بدرخشد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست