• تاریخ: ژوئن 13, 2019
  • شناسه خبر: 27175

تأکید بر تکیه‌بر توان داخلی برای تبدیل تحریم‌ها به فرصت

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با اشاره به تحریم‌های ظالمانه استکبار و فشارهای اقتصادی گفت: باید بتوانیم با تمام توان و تکیه‌بر توان داخلی، تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کنیم. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی خاموشی عصر امروز در دومین یادواره شهید حسن عشوری در گلزار شهدای آستان مقدس امامزادگان ماچیان اظهار کرد: شهدا شبیه مردگان نیستند آن‌ها زنده‌اند و نزد پروردگار روزی می‌خورند.

وی به مقام شفاعت شهدا در مورد دیگران اشاره کرد و افزود: شهدا می‌توانند عده زیادی را در آن دنیا شفاعت کنند، آن‌ها قدرتمند و مکرم نزد پروردگار هستند.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با اشاره به اینکه شهید با اولین قطره خونش گناهانش بخشیده می‌شود تصریح کرد: برتر از مقام شهادت کار نیک دیگری نیست شهدا برای رسیدن به معشوق حب شهادت داشتند هرچند پس از شهادت آرزوی بازگشت به دنیا داشتند تا دوباره بجنگند و به شهادت برسند.

خاموشی با بیان اینکه شهدا به باطن دنیا نگاه می‌کنند گفت: شهدا در مقابل فدا کردن جان خود به مقام ولی الهی نزد خدا می‌رسند و مانند شهید عشوری و حججی خوف و حزنی از دشمنان ندارند.

وی با اشاره به اینکه شهدا با نثار جان خود از انقلاب و اسلام حراست و پاسداری کردند خاطرنشان کرد: ملت ایران باید با الگوگیری از راه شهدا و تبعیت از ولی‌فقیه زمان، در حراست از انقلاب و تثبیت آن تلاش کنند.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور عزت و عظمت امروز انقلاب اسلامی را حاصل جان‌فشانی‌ها و ازخودگذشتگی‌های شهدا خواند و تصریح کرد: به برکت خون شهدا و عظمت ایران اسلامی این انقلاب به جهان صادرشده و موجب بیداری اسلامی در منطقه شده است.

خاموشی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه استکبار و فشارهای اقتصادی افزود: باید بتوانیم با تمام توان و تکیه‌بر توان داخلی، تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کنیم و از تک‌محصولی صادرات نفت خارج شویم و به خودکفایی اقتصادی برسیم.

وی بر ضرورت تمدن‌سازی و صدور انقلاب اسلامی به جهان تأکید کرد و گفت: باید بتوانیم از شهدا درس بگیریم و با الگوسازی راه شهدا برای فرزندان این سرزمین امنیت انقلاب اسلامی را تثبیت کنیم.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با اشاره به تحریم‌های دشمن علیه ملت ایران اذعان کرد: ملت ایران نیازی به مذاکره با آمریکا ندارد و باعزت و سربلندی که ملت ایران دارد با مقاومت می‌تواند از پیچ تحریم‌ها به‌سلامت عبور کند.

به گزارش رصدرودسر پیکر یک شهید گمنام امروز مهمان مردم رودسر در مراسم شهید عشوری بود.

به گزارش رصدرودسر، مدافع امنیت شهید حسن عشوری اهل شهرستان رودسر، از سربازان گمنام امام زمان (عج) بود که در خردادماه ۱۳۹۶ در مبارزه با گروهک‌های تکفیری و تروریستی در چابهار استان سیستان و بلوچستان به‌ فیض شهادت رسید و پیکر مطهر این شهید والامقام، پس از تشییع و بدرقه باشکوه مردم در گلزار شهدای امامزادگان روستای ماچیان رودسر به خاک سپرده شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست