• تاریخ: ژوئن 10, 2019
  • شناسه خبر: 27172

شرایط تولید و خرید برگ سبز چای در شهرستان رودسر مطلوب و رضایت بخش است

فرماندار رودسر شرایط تولید و خرید برگ سبز چای را در این شهرستان مطلوب و رضایت بخش خواند و گفت:با اهتمام دولت در زمینه افزایش نرخ تضمینی برگ سبز چای امیدواریم افق روشنی برای صنعت چای شاهد باشیم. ...

به گزارش رصدرودسر،حسین اسماعیل پور امروز در دیدار با رئیس سازمان چای کشور شرایط تولید و خرید برگ سبز چای را در سال زراعی جدید ،مطلوب و راضی کننده خواند و اظهار کرد : با اهتمامی که دولت در زمینه افزایش نرخ برگ سبز چای ایجاد کرده مطمئنا افق روشنی برای آینده توسعه صنعت چای متصور خواهیم داشت.

حسین اسماعیل پور با اشاره به اینکه در شرایط کنونی اعتماد عمومی بین چایکاران و مسئولان به نحوه شایسته ای افزایش یافته است افزود : امیدواریم روند اعتماد سازی دوسویه دولت و مردم همچنان استمرار داشته باشد .

اسماعیل پور افزایش نرخ تضمینی برگ سبز چای را در حمایت از چایکاران امری بدهی برشمرد و گفت : دولت با افزایش ملموس برگ سبز چای این شرایط را ایجاد کرد که کشاورزان بیش از این متضرر نشوند و منافع و مصالح آنها بخوبی تامین و تضمین شود .

وی طرح برگزاری جشنواره دائمی چای را در شهرستان های گیلان را مورد حمایت قرار داد و بیان کرد: شهرستان رودسر نیز از هیچ تلاشی برای برپایی این جشنواره دریغ نخواهد کرد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست