• تاریخ: ژوئن 4, 2019
  • شناسه خبر: 27164

بیداری اسلامی آزادگان جهان ثمره انقلاب امام خمینی(ره) است

امام جمعه رودسر بیداری اسلامی آزادگان جهان را ثمره انقلاب امام خمینی (ره) خواند و گفت: واقعاً ایران اسلامی در خاورمیانه و در کل کشورهای دنیا تنها کشوری است که با کمک جبهه مقاومت در گوشه گوشه عالم، آمریکا را به ستوه در آ ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی پیش از ظهر امروز در مراسم بزرگداشت ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) که در مسجد شهدا این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: امام خمینی (ره) بنده صالح و خالص خداوند بود که برای زدودن غبار تحریف از دین خدا برگزیده شد.

امام جمعه رودسر اراده خداوند را بر پیروزی امام(ره) برغول استکبار عالمی به نام آمریکا قرار داد و افزود:پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) لرزه بر اندان دشمنان اسلام ناب انداخت و هنوز پس از ۴۰ سال از پیروزی این انقلاب این لرزه بر اندام آن ها ادامه داشته و بیشتر می شود.

وی با اشاره به تاکیدات امام(ره) و امروز جانشین ایشان که اگر محکم بایستیم دشمن مجبور به عقب نشینی خواهد شد گفت: وزیر امور خارجه آمریکا در سال گذشته برای مذاکره با ایرانی ها ۱۲ شرط قرار داده بود اما چه شد که در صحبت های چند روز اخیرش  اعلام کرد آمریکا حاضر است بدون شرط با ایران مذاکره کند که همه دلیل بر افول استکبار و قوت امت اسلامی دارد.

روحانی بیداری اسلامی آزادگان جهان را ثمره انقلاب امام خمینی (ره) خواند و افزود: امام آمد تا مسیر را برای مهدی زهرا (س) هموار و فریاد اسلام ناب را به گوش همه دنیا برساند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب امام راحل تمام معادلات دنیا در بعد سیاسی، نظامی ، اقتصادی و تجاری را بهم زد بیان کرد: واقعاً ایران اسلامی در خاورمیانه و در کل کشورهای دنیا تنها کشوری است که با کمک جبهه مقاومت در گوشه گوشه عالم، آمریکا را به ستوه در آورده است.

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه انتخاب جانشین امام(ره) توسط مجلس خبرگان بعد از مرگ امام خمینی (ره) دشمن را در همان لحظه مایوس کرد افزود: پس مرگ امام (ره) ملت با جانشین امام بیعت کردند و پش از گذشت ۳۰ سال این بیعت ادامه دارد و عشق به ا مام و رهبری بود که توانست مردم ما را در روز جهانی قدس امسال این قدر باشکوه و گسترده به کف خیابان ها آورد.

وی به نفرت دنیا از استکبار عالمی اشاره کرد و گفت: بیداری امت اسلامی و غلبه مستضعفین بر مستکبرین از تعبیرات نورانی امام(ره) بود که بخش عمده اش تا کنون اتفاق افتاده است.

روحانی به پیشرفت های علمی در صحنه های اقتصادی و نظامی ملت ایران با دستان خالی اشاره کرد و افزود: قدرت دفاعی ایران ابرقدرتی مثل آمریکا را به زانو درآورده البته اگر عده ای در داخل وا ندهند و کلام به کلام رهبری را دنبال کنند.

وی امام به آموخت که هیچ گاه مرئوب دشمن نشویم و اگر مقاومت کنیم دشمن به زانو در می آید تصریح کرد: حفظ وحدت مسوولان برای خدمت به مردم و دوری از تفرقه و همچنین مراقبت کنیم تا انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان نیفتد از تاکیدات امام (ره) بود که امروز این دو به شدت مورد هدف و تهاجم دشمن است تا از درون انقلاب را استحاله کند.

امام جمعه رودسر به هشدار مقام معظم رهبری در خصوص عوامل نفوذی اشاره و تصریح کرد:عوامل نفوذی انسان های فاسد، ا شرافی نشین و تجمل گرا هستند که امید به آن طرف آب بستند و به انقلاب و امام خیانت می کنند

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست