• تاریخ: می 31, 2019
  • شناسه خبر: 27156

رژیم صهیونیستی هرروز به زوال و نابودی خود نزدیک می‌شود

امام‌جمعه رودسر با اشاره به اینکه عصاره مستکبرین در چهره شیطان بزرگ است گفت: امروز رژیم صهیونیستی به برکت بیداری اسلامی و مبارزه نیروهای مقاومت هرروز به زوال و نابودی خود نزدیک‌تر می‌شود.. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین تقی روحانی در آئین خطبه‌های سیاسی عبادی نماز جمعه این شهرستان با گرامیداشت روز جهانی قدس اظهار کرد: راهپیمایی باشکوه روز قدس امروز در بیش از ۹۵۰ شهر و بخش کشور هر چه گسترده‌تر برگزار شد و مردم حمایت خود را از مظلوم فریاد زدند.

وی با اشاره به برگزاری اجلاس معامله قرن که در تیرماه امسال در بحرین برگزار خواهد شد افزود: این اجلاس به بهانه کمک اقتصادی به مردم فلسطین با توطئه شوم رژیم صهیونیستی و آمریکا برگزار خواهد شد که می‌خواهند دست صهیونیست‌ها را در دست کشورهای اسلامی قرار دهند.

امام‌جمعه رودسر با بیان اینکه رژیم منحوس آل یهود خوب می‌داند که برای ارباب خودش آمریکا در حال خوش‌رقصی است گفت: آن‌ها در بازار و بیمارستان‌ها کودکان و مردم بی‌دفاع را می‌کشند و نیروهای مقاومت نیروهای نظامی آنان را هدف قرار می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه راهپیمایی روز قدس امسال نسبت به سال‌های گذشته به دلیل برگزاری اجلاس معامله قرن مهم‌تر بوده است تصریح کرد: روز قدس هرساله رمی جمرات مسلمانان در ماه صیام با شیطان زمانه آمریکا و رژیم صهیونیست است و این حرکت عظیم اسلامی شکل‌گرفته تا قدس را نجات دهیم.

روحانی با اشاره به اینکه امروز مسلمانان یک‌صدا شدند تا قدس شریف را نجات دهند و تا نجات ندهند آرام نمی‌نشینند بیان کرد: حقیقت این است که امروز قرن مقاومت بوده نه قرن معامله، یک‌زمانی شاید با این شعار به موفقیت می‌رسیدند اما امروز بیداری اسلامی شکل‌گرفته و قرن غلبه مستضعفین بر مستکبرین است.

وی با اشاره به اینکه امروز عصاره مستکبرین در چهره شیطان بزرگ آمریکا است گفت: این بشارت رهبر عزیز ما به‌عنوان نائب امام زمان است که تا ۲۵ سال آینده رژیم صهیونیستی نخواهد بود.

خطیب جمعه رودسر حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس را پاسخ دندان‌شکن به کنفرانس معامله قرن خواند و افزود: امروز که اسرائیل ۷۵ سالگی خود را می‌گذراند بسیار ضعیف شده و روزی نیروهای مقاومت با سنگ مقابل تانک‌های صهیونیستی مبارزه می‌کردند ولی امروز با شلیک موشک مقابل آن‌ها می‌ایستند.

وی با تأکید بر اینکه آمریکا باید بداند که رژیم صهیونیستی هرروز به زوال و نابودی خودش نزدیک‌تر می‌شود تصریح کرد: به‌زودی با نابودی رژیم صهیونیستی رهایی قدس شریف را جشن خواهیم گرفت و به امامت رهبر معظم انقلاب در مسجدالاقصی نماز خواهیم خواهند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست