• تاریخ: اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۸
  • شناسه خبر: 27145

۱۷ مدرسه خشت و گلی و تخریبی در اشکورات رحیم آباد نیازمند نوسازی است

رئیس اداره آموزش و پرورش رحیم آباد با اشاره به فعالیت ۴۸ مدرسه مقطع ابتدایی در مناطق صعب العبور و محروم اشکورات گفت: ۱۷ مدرسه خشت و گلی و تخریبی در اشکورات رحیم آباد نیازمند نوسازی است. ...

 عبدالرضا نوروزی  در گفت وگو با رصدرودسر ،از وجود ۱۷ مدرسه خشت و گلی و تخریبی در مناطق اشکورات خبر داد و اظهارکرد:از این تعداد دو مدرسه ۲ کلاسه در روستاهای سیاه گل چال و کلرود در اشکورات در حال بازسازی و نوسازی بوده که برای شروع سال تحصیلی آینده به بهره برداری می رسد.

 وی از فعالیت ۴۸ مدرسه مقطع ابتدایی در مناطق صعب العبور و محروم اشکورات خبر داد و افزود: با توجه به کمبود نیروی انسانی مقرر شده تا تعداد کلاس های مناطق کم شود اما به دلیل صعب العبور و دور بودن مسافت کم کردن چند پایه ها موجب نارضایتی و ترک تحصیل دانش آموزان این منطقه می شود که عملاً این کار ممکن نیست از طرف دیگر در مدارس مناطق شهری به دلیل مهاجرت روستائیان به شهرها با مشکل تراکم دانش آموز رو به رو هستیم.

 رئیس آموزش و پرورش رحیم آباد از فعالیت ۲۵ مدرسه زیر ۵ نفر دانش آموز در اشکورات این بخش ر خبرداد و تصریح کرد: دو مدرسه یک نفره، شش مدرسه ۲ نفره، شش مدرسه ۳ نفره ، پنج مدرسه ۴ نفره و شش مدرسه ۵ نفره هستند.

وی افزود: در بخش رحیم آباد ۷۷ مدرسه با ۲۲۶ کلاس درس، چهار هزار و ۴۰۰ دانش آموز و ۴۲۸ نیروی آموزشی فعالیت دارند.

انتهای پیام/  

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست