• تاریخ: می 17, 2019
  • شناسه خبر: 27137

سوء مدیریت ها عامل مشکلات کشور است

امام جمعه رودسر با اشاره به مشکلات اقتصادی جامعه و اینکه مردم از مسوولان به جای وعده دادن اقدام و عمل می خواهند گفت: سوء مدیریت بعضی از مدیران و گوش ندادن به تاکیدات رهبری بزرگترین مشکل کشور است. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در آئین سیاسی عبادی نماز جمعه امروز شهرستان رودسر با اشاره به سالروز رحلت جانکاه عالم ربانی آیت الله عظما بهجت فومنی اظهار کرد: این عالم ربانی با تلاش زیاد به مقام الهی رسید ما هم باید بتوانیم از نصایای اخلاقی و عرفانی این عالم بهره مند شویم تا به سعادت و قرب الهی برسیم.

وی با اشاره به میلاد کریم اهل بیت امام مجتبی (ع) و تبریک این ایام افزود: از میلاد امام مجتبی(ع) تا شهادت امام علی(ع) به هفته اطعام نیازمندان و اکرام ایتام نام گذاری شده جا دارد که همه با اقتدا به امام خودمان در این ایام مبارک رمضان فقرا و نیازمندان را مورد توجه قرار دهیم.

امام جمعه رودسر با اشاره به بیانات جامع،کامل و شجاعانه رهبر معظم در جمع مسوولان عالی رتبه کشوری تصریح کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم مسوولان باید برای برون رفت از این مشکل و باز کردن گره های  اقتصادی اقدام و عمل کنند و صرفاً سخنرانی و دادن وعده سفره مردم پر نمی شود.

وی گوش دادن مسوولان به حرف ولایت را یکی از خواسته های مردم خواند و گفت:مردم از نوسانات قیمت در بازار خسته شدند مسوولان هم یاد گرفتند همه مشکلات کشوری را بر گردن آمریکا  بندازند هر چند که آمریکا شیطان بزرگ است اما سوء مدیریت و کم کاری بعضی از مدیران و گوش ندادن مسوولان به تاکیدات رهبری بزرگترین مشکل در کشور است.

روحانی در رابطه با شایعه به راه افتاده در کشور که آمریکا می خواهد با ایران وارد جنگ شود اذعان کرد: جنگ روانی و تبلیغاتی بدتر از خود جنگ است و گزینه قطعی ملت ایران در مقابل تحریم های خصمانه آمریکا مقاومت است که می تواند آن را به عقب بکشاند.

وی با تاکید براینکه آمریکا هیچگاه توان مقابله با ایران را نخواهد داشت افزود: ملت ایران در برابر نبرد اقتصادی با دشمن مقاومت می کند و قطعاً دشمن نیز عقب نشینی خواهد کرد و اینکه آقای ترامپ رئیس جمهور آمریکا منتظر تماس ایران است باید در این انتظار بمیرد.

خطیب جمعه رودسربا اشاره به طرح بسیج ملی کنترل فشار خون تصریح کرد: طبق آمار  اعلام شده یک سوم جمعیت ما دارای فشار خون هستند که خودشان هم خبر ندارند برای جلوگیری از بسیازی امراض و بیماری ها کنترل فشار خون لازم است بنابراین در این طرح که رایگان بوده و تا تیرماه ادامه دارد امیدواریم مردم مشارکت خوبی داشته باشند و با مراجعه به مراکز بهداشت و درمان فشار خون خود را کنترل کنند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست