• تاریخ: اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۸
  • شناسه خبر: 27142

جمع آوری ۸۲۴ میلیون تومان زکات در رودسر

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) رودسر از جمع آوری ۸۲۴ میلیون تومان زکات طی سال ۹۷ در این شهرستان خبر داد. ...

 مجید بهمنیار در گفت و گو با رصدرودسر، توجه به فقرا و نیازمندان جامعه را از سفارشات پیامبر اسلام به مومنین خواند و اظهار کرد:یکی از راه های توجه به مستمندان جامعه دادن زکات است.

وی از جمع آوری ۸۲۴ میلیون تومان زکات در سال ۹۷ خبر داد و افزود: تعهد رودسر در سال گذشته ۷۶۰ میلیون تومان بود که به لحاظ ظرفیت  این شهرستان توانستیم ۸۲۴ میلیون تومان جمع آوری کنیم.

بهمنیار تعهد شهرستان رودسر در سال ۹۸ را ۹۱۰ میلیون تومان اعلام و تصریح کرد: هدف ما در بحث زکات براساس منویات مقام معظم رهبری ترویج و گسترش این امر خداپسندانه در جامعه بوده و کمیته امداد در این امر الهی فقط نقش ساماندهی و گرفتن کمک از خیران برای نیازمندان جامعه است.

رئیس کمیته امداد رودسر با اشاره به ایام ماه مبارک رمضان و جمع آوری زکات فطریه در شهرستان رودسر اذعان کرد: برای جلوگیری از یک سری از افراد سودجو در نظر داریم که امسال با هماهنگی و وحدت رویه از سوی همه نهادهای امدادی و موسسه های خیریه یک صندوق از سوی آسایشگاه معلولین رودسر و یک صندوق از سوی شورای جمع آوری زکات در سطح میادین شهرها و مساجد شهری و روستایی این شهرستان برای جمع آوری زکات فطریه شهروندان مستقر کنیم.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست