• تاریخ: اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۸
  • شناسه خبر: 27117

همایش گرامیداشت سالروز شهادت مطهری در رودسر برگزار شد

همایش گرامیداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی سپاه پاسداران در رودسر برگزار شد. ...

به گزارش رصدرودسر، امام جمعه لنگرود در مراسم همایش گرامیداشت سالروز شهادت  استاد مرتضی مطهری به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی سپاه پاسداران که در سالن شهید آوینی اداره ارشاد شهرستان رودسر برگزار شد اظهار کرد: با تاسی از مبانی بلند شهید مطهری در نظام تعلیم و تربیت می توان بسیاری از مشکلات جامعه را حل کرد.

حجت الاسلام سید جواد سلیمانی با اشاره به اینکه ما باید دنبال انسان اسلامی باشیم  وگرنه اسلامی که بخواهد بعداً انسان شود چیزی به نام داعش تربیت می شود افزود: بنیادی ترین مشکل داعش ، گروه های القاعده و منحرفین فکری مسلمان قبل از انسانیت هستند که هیچ ارزشی برای انسان های دیگر قائل نیست.

امام جمعه لنگرود با اشاره به اینکه تربیت انسان قبل از اسلام باید مهم ترین و بزرگ ترین هدف برای عقیدتی باشد گفت: امروز اگر انسان قبل از اسلام در همه عرصه ها بود به این شکل زیرپای ما خالی نمی شد امروز بعضی ها دوباره آدرس برجام ۲ می دهند در حالیکه امام (ره) مذاکره با گرگ های منطقه را حرام می دانست.

وی با تاکید برراه اندازی نهضت صحیفه خوانی جهت بازخوانی و عمل به سخنان امام(ره) در حل مشکلات کشور تصریح کرد: مبارزه علنی با سرمایه داران زالوصفت از تاکیدات امام (ره) بود اما متاسفانه منبرها، نمازجمعه ها، دانشگاه ها و تریبون های ما در رابطه با زمین خواران منفعت طلبی که جیب های خودشان را پر می کنند برای عمل به تاکیدات رهبرمان مبارزه ای نشد هر چند بعضی جاها قیام های و انتقادات خوبی صورت گرفته است.     

*انعطاف بیش از حد جمهوری اسلامی در مقابل تحریم های آمریکا کشور را به انفعال کشاند

سلیمانی با تاکید براینکه انعطاف بیش از حد کشور را به انفعال کشاند افزود: آمریکا برای ضربه زدن به ایران از فشارهای اقتصادی و تحریم ها استفاده کرد تا مردمی که با این سختی ها دست و پنجه نرم می کنند برای اعتراض به کف خیابان ها بیاورد اما متاسفانه جمهوری اسلامی در مقابل این تهدیدات پاسخی نداد تا اینکه این انعطاف امروز کشور را به انفعال کشاند.

امام جمعه لنگرود با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس امام (ره) انسان تربیت کرد و این امر موجب پیروزی ما در دفاع مقدس شد تصریح کرد: امروز ما مشکلات زیادی داریم اگر انسان اسلامی داشتیم اقدامات آمریکا بی پاسخ نمی ماند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست