• تاریخ: می 7, 2019
  • شناسه خبر: 27134

اهتمام جدی برای جبران خسارت به باغداران اشکورای

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با تاکید بر جبران خسارت سرمازدگی توسط دولت گفت: اهتمام جدی خود را برای جبران خسارت به باغداران بکار می گیریم. ...

اسدالله عباسی در گفت و گو با رصدرودسر، با اشاره به سرمازدگی محصولات کشاورزی در رودسر اظهار کرد:طی گزارشات کارشناسان باغات گردو خسارت جدی دیده و تا ۱۰۰ درصد و فندق و گل گاوزبان اشکورات نیز بین ۴۰ تا ۵۰ درصد خسارت دیده است.

وی افزود: گزارشات تهیه شده در خصوص سرمازدگی محصولات امسال به دست ستاد بحران و استانداری گیلان هم ارسال شده است.

وی با اشاره به اینکه کشاورزان گذران زندگی شان از همین محصولات باغی تامین می شود تصریح کرد: با توجه به تنگناهای اقتصادی موجود در جامعه و سرمازدگی محصولات به ویژه در اشکورات رحیم آباد باری به این خانواده ها وارد می شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره اینکه در سال گذشته برای جبران خسارت سرمازدگی محصولات گردو و فندق چیزی به باغداران اشکوری پرداخت نشده است گفت:باغداران اشکوری نگران هستند که خدای نکرده برای جبران خسارت سرمازدگی محصولات شان غفلتی صورت بگیرد و مورد حمایت قرار نگیرند.

وی با تاکید بر جبران خسارت سرمازدگی توسط دولت افزود: تمام اهتمام خود را برای جبران خسارت به باغداران بکار می گیریم تا از طریق حمایت های دولت با توجه به شرایط موجود اگر نشود همه خسارت جبران شود حداقل قسمتی از خسارت به کشاورزان و باغداران پرداخت شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست