• تاریخ: مارس 9, 2019
  • شناسه خبر: 27085

ضرورت اتمام سد پلرود و حل مشکلات آبی مردم

امام جمعه رودسر اتمام پروژه سد پلرود را از خواسته ها و مطالبات مردم خواند و تصریح کرد: با اتمام پروژه سد پلرود آب زراعی ۳۳ هزار و ۵۰۰ هکتار از زمین های شرق گیلان و آب شرب هفت شهر منطقه تامین می شود و مشکلات کم آبی مردم ...

به  گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان رودسر با گرامیداشت سالروز تاسیس بنیاد شهید به فرمان امام خمینی(ره) اظهار کرد: این نهاد مقدس بعد از انقلاب برای رسیدگی به خانواده های شهدا و ایثارگران تاسیس شد.

وی با تاکید بر اینکه جانبازان و ایثارگران قدر خود را بدانند و بزرگی کار خود را با مطامع دنیوی معاوضه نکنند افزود: مسوولان ادارات و نهادها توجه داشته باشند جانبازان و ایثارگران زحمات زیادی برای انقلاب و امنیت کشورمان کشیده اند وقتی به ادارات شما مراجعه می کنند تکریم این عزیزان امری ضروری است.

امام جمعه رودسر با اشاره به سفر رئیس جمهور به گیلان و افتتاح پروژه هایی مانند راه آهن قزوین به رشت تصریح کرد: افتتاح این پروژه خدمات بزرگی در حوزه اقتصادی و اشتغال ایجاد می کند از خدماتی که نظام برای مردم انجام می دهد سپاسگزاریم.

وی با گلایه مندی از دولت روحانی که چرا از ائمه جمعه گیلان در سفر رئیس جمهوری دعوت نشده بود گفت: وقتی می گویند برای ائمه جمعه برنامه ای نداریم متاسفم که بگویم این عین بی تدبیری برای دولت تدبیر و امید است ائمه جمعه منصوب ولایت و زبان گویایی مردم هستند باید حرف مردم را از زبان ما که هر هفته مستقیم با مردم ارتباط داریم بشنوند و پیگیر مطالبات آن ها باشند.

روحانی بر ضرورت اتمام پروژه سد پلرود برای حل مشکلات آبی مردم  شرق گیلان تاکید کرد و افزود: سد پلرود در سال ۸۹ کلنگ خورده و قرار بود با ۸۸ میلیارد تومان در سال ۹۴ به بهره برداری برسد اما متاسفانه سال ۹۷ رو به اتمام بوده و این پروژه نیازمند اعتبار است و با این اعتبارات قطره چکانی معلوم نیست کی به بهره برداری برسد.

وی اتمام پروژه سد پلرود را از خواسته ها و مطالبات مردم خواند و تصریح کرد: با اتمام پروژه سد پلرود آب زراعی ۳۳ هزار و ۵۰۰ هکتار از زمین های شرق گیلان و آب شرب هفت شهر منطقه تامین می شود و مشکلات کم آبی مردم حل خواهد شد.

امام جمعه رودسر با اشاره به بیانیه اتحادیه اروپا که ایران باید به تعهدات خود در برجام عمل کند افزود: اروپایی ها مانند آمریکایی ها قابل اعتماد نیستند و بدانند که اگر به حرف های تهدید آمیز خود ادامه دهند درسی فراموش نشدنی از ملت ایران خواهید گرفت. انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست