• تاریخ: مارس 9, 2019
  • شناسه خبر: 27075

آرامستان رودسر از خط قرمز عبور کرده است

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه آرامستان رودسر از خط قرمز عبور کرده است گفت: آرامستان رودسر نیازمند همت بیشتری است تا زمینی برای دفن اموات تهیه شود. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام تقی رورحانی عصر امروز در مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان رودسر با اشاره به اینکه ائمه جمعه روحیه مطالبه گری از مسوولان دارند اظهار کرد:امامان جمعه مستقیم با اقشار مختلف مردم برخورد دارند و به عنوان زبان گویای مردم وظیفه داریم که از مسوولان مطالبه گری کنیم و آن ها نیز وظیفه پاسخگویی دارند.

 وی رودسر را نسبت به شهرستان های هم جوار مانند لنگرود و لاهیجان توسعه نیافته خواند و افزود:این شهرستان با وجود تقدیم اولین شهید مدافع حرم و تنها استاندار شهید حق مردم آن بیش از این بوده و خواستار توجه بیشتری از سوی مسوولان به زیرساخت های رودسر شد.

 روحانی با اشاره به آرامستان رودسر که از خط قرمز عبور کرده و نیازمند توجه و همت بیشتربوده تا زمینی برای دفن اموات تهیه شود تصریح کرد:مسجد گلزار رودسر در بهمن سال ۹۶ توسط منافقین به آتش کشیده شد لذا احداث مجدد این مسجد با کمک خیرین نیکوکار آغاز شده اما نیازمند اعتبارات دولتی است هر چند در روز زنگ مهر نامه ای در خصوص تخصیص اعتباری برای ساخت این مسجد به آقای نوبخت در رودسر تقدیم کردم اما تاکنون توجه ای به این نامه نشده است.

وی بر لزوم اهتمام ویژه مسوولان در امر توجه به وضعیت بهداشت و درمان شهرستان رودسر تاکید کرد و گفت:پروژه سد پلرود نیازمند اعتبارات بیشتری جهت اتمام است تا با راه اندازی آن مشکل آب کشاورزی بیش از ۳۳ هزار هکتار از اراضی شالیزاری مردم حل و آب شرب هفت شهر شرق گیلان تامین گردد.

امام جمعه رودسر ساماندهی زباله های شهرستان، توجه به آسفالت خیابان های اصلی شهر،توجه به مشکلات شهرک صنعتی رودسر را از دیگر مطالبات مردم این شهرستان اعلام کرد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست