• تاریخ: مارس 5, 2019
  • شناسه خبر: 27069

پروژه سد پلرود نیازمند ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار است

سرپرست فرمانداری رودسر با بیان اینکه پروژه سد پلرود دارای پیشرفت ۶۷ درصدی است گفت: تکمیل این پروژه نیازمند ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار است. ...

به گزارش رصدرودسر، علی وارسته ظهر امروز در نشست با خبرنگاران این شهرستان با اشاره به در پیش بودن سفر هیئت دولت به استان گیلان اظهار کرد:مردم استان در روز چهارشنبه میزبان رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید هستند.

وی با اشاره به اینکه پروژه هایی از شهرستان رودسر به استانداری تعرفه شده است افزود:با بیان این مشکلات تلاش شده تا به عنوان مصوبه این سفر در جلسه شورای اداری استان تصویب و اعتبار کسب کند.

سرپرست فرمانداری رودسر گفت: پروژه سد پلرود، تقاطع غیرهمسطح کلاچای، راه ارتباطی قزوین رحیم آباد به کلاچای و مشکل پسماند شهرستان از طرح های پیشنهادی به استان است که پس  از سخنرانی رئیس جمهور در لاهیجان این طرح ها با حضور حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در رودسر مورد بازدید قرار می گیرد.

 وی با اشاره به ساخت سد پلرود به عنوان یکی از ظرفیت های آبی شهرستان رودسر تصریح کرد:برای اجرای این پروژه تاکنون ۲۲۰ میلیارد تومان هزینه شده و از پیشرفت ۶۷ درصدی برخوردار بوده که برای تکمیل آن نیازمند ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار است.

وازسته افزود: با اتمام پروژه سد پلرود آب ۲۷ هزار هکتار از اراضی شالیزاری منطقه و آب شرب هفت شهر شرق استان گیلان تامین می شود.

وی میزان شاخص بهره مندی شهرستان رودسر در حوزه آب روستایی را بیش از ۷۶ درصد و شاخص آسفالت راه های شهرستان را ۴۹ درصد اعلام کرد.

انتهای پیام/  

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست