• تاریخ: فوریه 25, 2019
  • شناسه خبر: 27056

سرمایه گذاری ۷ میلیارد تومانی برای عملیاتی کردن پروژه های زیرساختی شهرداری رودسر

شهردار رودسر از سرمایه گذاری هفت میلیارد تومان برای عملیاتی کردن پروژه های عمرانی و زیرساختی این شهرداری برای سال آینده خبر داد و گفت: این پروژه ها در حوزه ، آسفالت، پل سازی ، احداث پارک ، ساخت آرام راه و پیاده راه سازی ...

 رضا زنده دل امروز در گفت و گو با رصدرودسر اظهار کرد: نوار ساحلی، محله های شهری، بازار موقت و دائمی ، رودخانه ها و میادین از ظرفیت های رودسر در بحث گردشگری و جذب توریست و مسافر باشد.

وی وضعیت درامد شهرداری را مستلزم رونق اقتصادی شهر رودسر خواند و افزود: درآمد پایدار برای این شهرداری زمانی اتفاق می افتد که مردم دارای درآمد مکفی و توان پرداخت عوارض را داشته باشند تا مدیریت شهری هم بتواند در مقابل این پرداختی ها به مردم خدمات لازم ارائه دهد.

شهردار رودسر بر لزوم اجرای بازآفرینی شهری تاکید کرد و گفت: دولت برای اجرای این طرح اعتبارات خوبی در نظر گرفته تمام تلاش ما اجرای این طرح و جذب سهم قابل قبولی از این اعتبارات برای رودسر است.

وی از سرمایه گذاری هفت میلیارد تومان برای عملیاتی کردن پروژه های عمرانی و زیرساختی شهرداری رودسر برای سال آینده خبر داد و تصریح کرد: این پروژه ها شامل احداث دو دهنه پل صیدر محله و بعثت ، احداث دو پارک محله، اجرای فاز نخست آرام راه و پیاده راه سازی و آسفالت سطح خیابان ها وکوچه های این شهر است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست