• تاریخ: فوریه 10, 2019
  • شناسه خبر: 27044

حضور پرخروش مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان را از ادامه نقشه های شوم مایوس می کند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لنگرود با دعوت ملت انقلابی ایران به حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: مردم با حضور گسترده تر و پرخروش تر در این راهپیمایی اقتدارشان را به رخ جهانیان خواهند کشید و دشمنان را از ادامه نقشه های شو ...

 حجت الاسلام رمضانعلی پاکیزه امروز در گفت‌وگو با رصدرودسر ،با دعوت آحاد مردم به حضور گسترده در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن اظهار کرد :ملت ایران با حضور گسترده تر و پرخروش تر در این راهپیمایی بار دیگر اقتدارشان را با پیروی از ولایت فقیه به رخ جهانیان خواهند کشید و دشمنان را از ادامه نقشه های شوم مایوس می کنند.

 وی با بیان این که پیروزی انقلاب اسلامی بر نظام طاغوت و استکبار جهانی کل معادلات سیاسی استکباری حاکم بر منطقه حاکم را بر هم زد افزود: انقلاب اسلامی مردم و جامعه را در برابر استکبار و دشمنان بیدار کرد.

 رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنگرود پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام(ره) را شبه معجزه ای در تاریخ معاصر خواند و تصریح کرد:از برکات انقلاب شکوهمند ما این بود که مقابله با استکبار و مقاومت در مقابل رژیم منحوس صهیونیستی، را تبدیل به یک فرهنگ سیاسی و یک اصل اساسی در منطقه و جهان کرد

وی با تشبیه پیروزی بزرگ ملت ایران بر نظام ستم شاهی به معجزه الهی و عصای موسایی و تبر ابراهیمی گفت : این انقلاب با هدایت ها و تلاش های پیامبر گونه حضرت امام (ره) و همراهی ملت ایران مانند عصای موسی کوبنده و از تبر ابراهیم شکننده تر بود.

پاکیزه تداوم انقلاب را از انقلاب مهم تر خواند و افزود:  پس از امام (ره) این مشعل فروزان به دست یکی از فرزندان و شاگردان آن امام راحل به عنوان سکاندار کشتی انقلاب اسلامی و ولی امر مسلمین ، خردمندانه این جامعه و انقلاب هدایت می شود.

وی بیان کرد: با رهبری مدبرانه و حکیمانه مقام معظم رهبری کل نظام سلطه و استکبار در منطقه به هم ریخته و آنها نیز به اشکال  گوناگون وبا سخت ترین و شدیدترین تحریم ها در همه ابعاد بردشمنی خود افزودند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لنگرود به پیروزی های جبهه مقاومت با حمایت های همه جانبه ایران اشاره کرد و گفت: دشمنان  بر سر مسأله داعش شکست خوردند  ومقاومت پیروزشد و هر جا که مقاومت مردمی علیه ظلم باشد ایران این مقاومت را حمایت و پشتیبانی می کند.

وی با اشاره به اینکه دشمن می خواست نظامی مزاحم در عرصه سیاست بین الملل نباشد و سعی کردند تا اصلا چنین نظامی پا نگیرد ولی این نظام به فضل خدا روز به روز تنومندتر شد افزود:

 برگه برنده همیشه از آن ملت بزرگ ایران است که در همه صحنه ها و عرصه های فرهنگی ،سیاسی ،واجتماعی حاضرند و ۴۰ سال بر اصول دینی  خود و آرمان های امام و رهبری پای فشاری کردند.

پاکیزه با بیان اینکه دشمن از ایران هسته ای نمی ترسد بلکه ازایران اسلامی و ازصدور انقلاب اسلامی به دنیا میترسد تصریح کرد: به رغم همه تحریم ها و مشکلات اقتصادی ملت ایران همچنان از انقلاب و رهبری حمایت و پشتیبانی می کنند و با حضور گسترده، پرشور و آگاهانه خود در راهپیمایی ۲۲ دشمنان قسم خورده این نظام را از ادامه نقشه های شوم شان مایوس خواهند کرد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست