• تاریخ: فوریه 2, 2019
  • شناسه خبر: 27023

فساد مدیران انقلاب را در چشم مردم ضعیف می کند

امام جمعه رودسر بر لزوم داشتن روحیه جهادی و انقلابی مدیران و مسوولین دستگاه ها و نهادها برای خدمت رسانی به مردم تاکید کرد و افزود: در این ۴۰ سال انقلاب انواع فساد سیاسی، اخلاقی و مالی سراغ دامن گیر مدیران شده این مسائل ...

به گزارش رصدرودسر، پیش از ظهر امروز دیدار فرماندار و مسئولین شهرستان رودسر به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با امام جمعه این شهرستان صورت گرفت.

حجت الاسلام تقی روحانی در این نشست با گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب و تسلیت ایام فاطمیه اظهار کرد:امام (ره) توانست برای نخستین بار اسلام ناب محمدی(ص) را در این کشور که فقط از اسلام نام اش باقی مانده بود حاکم و ندای آن را به گوش جهانیان برساند.

وی با اشاره به اینکه دشمن گفته بود که ملت ایران چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را نمی بینند افزود: به رغم همه تلاش های دشمن ملت ایران جشن انقلاب را دیدند و با حضور حماسی خود در روز ۲۲ بهمن دشمن را مایوس و ناامید می کنند.

امام جمعه رودسر با اشاره به مشکلات اقتصادی و وضعیت سخت معیشت مردم تصریح کرد: مسوولین بدانند آنچه که در این وضعیت می تواند آلام مردم را تسکین دهد برخورد درست و گشاده رویی با مردم است حداقل مشکلات شان را بشنوید اگر نمی توانید مطابق قانون گرفتاری های شان شان را حل کنید.

وی خطاب به مسوولین که منافع نظام و انقلاب را به منافع خود مقدم بدارند و در خدمت رسانی از برخورد جناحی و سیاسی پرهیز کنید تا انقلاب آسیب نبینند.

روحانی بر لزوم داشتن روحیه جهادی و انقلابی مسوولین دستگاه ها و نهادها برای خدمت رسانی به مردم تاکید کرد و افزود: در این ۴۰ سال انقلاب انواع فساد سیاسی، اخلاقی و مالی سراغ دامن گیر مدیران شده این مسائل روحیه مردم را می شکند و نقلاب را در چشم آن ها ضعیف می کند.

وی تجملات و تشریفات مسوولین نظام را یک آفت خواند و گفت: علی رغم تاکیدات و تذکرات مقام معظم رهبری تجمل گرایی در مسوولین دیده می شود در حالیکه اشرافی گری و تجمل گرایی در ذات انقلاب اسلامی نیست.

امام جمعه رودسر بر ضرورت حضور مسوولین دستگاه ها و نهادها در بین مردم و بی تکلف بودن آن ها تاکید و تصریح کرد: در وقت نماز جلسه برگزار نکنید و این زیبنده انقلاب اسلامی نیست که به بهانه خدمت گذاری ارزش های دینی در حاشیه قرار گیرد ما هر چه در این ۴۰ سال عمر انقلاب بدست آوردیم از ارزش های دینی بوده است.

وی با اشاره به اینکه روحیه تعبد و توسل ملت ایران را در جنگ ۸ ساله به پیروزی رساند افزود:برای موفقیت بیشتر انقلاب و نظام همچنان باید این روحیه در جامعه حفظ و تقویت شود.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست