• تاریخ: فوریه 1, 2019
  • شناسه خبر: 27008

مدیران نالایق میز خدمت را ترک و آن را به افراد لایق بسپارند

امام جمعه رودسر با بیان اینکه دشمن به دنبال ناکارآمد جلوه دادن انقلاب است افزود: مدیریت بد و ضعیف بعضی از مدیران نالایق در سطوح مختلف متاسفانه به این سخن دشمن کمک می کند این مدیران نالایق و دور از ملت و آرمان های امام(ر ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام تقی روحانی در خطبه های این هفته شهرستان رودسر با تبریک و تهنیت فرا رسیدن فجر فاطمی اظهار کرد:قدر انقلاب را بدانیم و هم ایام فاطمی را پاس بداریم.

 وی ۱۲ بهمن  را سالروز ورود قهرمانانه امام شجاع حکیم و بصیر پس از ۱۵ سال تبعید به میهن اسلامی خواند و افزود:امام (ره) توانست امت اسلامی را هدایت و حاکمیت دین را در کشور پایه گذاری کند و همیشه تاریخ برای محرومین عالم الگو شود.

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه علمای راستین به نیابت از امام زمان(عج) امور مسلمین و شیعیان عالم را برعهده داشته و برای اسلام ناب محمدی خدمت کردند تصریح کرد: امام (ره) عصاره همه علماست و با حمایت از مردم وفادار که از تاریخ صدر اسلام خوب درس آموختند توانست غبار را از چهره دین بزداید و نحوه مبارزه به استکبار ستیزی و ظلم ستیزی را به ما و نسل بعدی آموخت.

وی افزود: امام (ره) توانست برای نخستین بار اسلام ناب محمدی را در این کشوری که فقط از اسلام نام اش باقی مانده بود اسلام را حاکم و ندای آن را به گوش جهانیان رساند.

روحانی با اشاره به تلاش دشمن برای نابودی انقلاب و اینکه مردم ایران نمی توانند چله انقلاب را جشن بگیرند گفت: به رغم میل باطنی دشمن ملت ایران چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی را دیدند و با عزت و امنیت کامل این ایام را جشن خواهند گرفت و آنکه نباید ببیند و کور شود دشمنان انقلاب هستند.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال ناکارآمد جلوه دادن انقلاب است افزود: مدیریت بد و ضعیف بعضی از مدیران نالایق در سطوح مختلف متاسفانه به این سخن دشمن کمک می کند این مدیران نالایق و دور از ملت و آرمان های امام(ره) باید میز خدمت را ترک و آن را به افراد لایق بسپارند.

امام جمعه رودسر به پیشرفت های کشور در طول ۴۰ سال انقلاب اشاره و تصریح کرد:مذاکره کنندگان هسته ای برای مردم چه کردند؟ اروپا هیچگاه به ملت ایران کمک نخواهد کرد و عده ای در کشور اصرار به تصویب لوایح ای دارند که با عزت و روح انقلاب سازگاری ندارد.

وی با اشاره به اینکه دشمنان و استکبار باید بدانند که ملت ایران در هر شرایطی پایبند به آرمان های انقلاب و امام(ره) بودند و هستند افزود: ملت ایران در روز ۲۲ بهمن با حضور حماسی خود دشمنان را ناامید و مایوس خواهند کرد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست