• تاریخ: ژانویه 31, 2019
  • شناسه خبر: 26998

ملت ایران با عظمت و شکوه ۴۰ سالگی انقلاب را جشن می گیرند

ملت ایران با عظمت و شکوه ۴۰ سالگی انقلاب را جشن می گیرند ...

به گزارش رصدرودسر، ناصر پورکریمی عصر امروز در نشست خبری چهل سالگی پیروزی انقلاب با اصحاب رسانه با گرامیداشت چله انقلاب و فجر فاطمی اظهار کرد:اطلاع رسانی و تبیین دستاوردهای عظیم انقلاب شکوهمند اسلامی برای جامعه به ویژه نسل جوان ضروری است تا این دستاوردها بزرگ برای مردم روشنگری و ابهامات برطرف شود.

وی با بیان اینکه راهبرد دشمن در هر دهه از انقلاب برای از بین بردن نظام جمهوری اسلامی فرق داشته است افزود: جنگ هشت ساله از سوی دشمن برای انحلال انقلاب اسلامی بر مردم ما تحمیل شد که با پشتوانه امام (ره) و ملت بزرگ ایران با رویکرد انقلابی و جهادی مقابل دشمن ایستادند و پیروز میدان شدند.

فرمانده سپاه ناحیه رودسر با اشاره به تلاش دشمن برای ایجاد یاس و ناامیدی ملت ایران از نظام تصریح کرد:دشمن به دنبال این است تا باورهای مردم را نسبت به انقلاب و عظمت آن تضعیف کند هر چند در عرصه اقتصادی و معیشتی مردم مشکلاتی است اما در طول ۴۰ سال از انقلاب به رغم همه تهدیدها و تحریم ها کشور ما شکوفا بوده است.

وی با اشاره به پیشرفت های انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف دفاعی و علمی افزود:به برکت نظام جمهوری اسلامی خدمات بزرگی در حوزه زیرساخت های کشور صورت گرفته است.

پورکریمی از اجرای ۱۱۰ برنامه فرهنگی و عمرانی به مناسبت دهه فجر انقلاب در رودسر خبر داد و تصریح کرد: نشست های بصیرتی ، برگزاری نمایشگاهی از دستاوردهای انقلاب اسلامی، دیدار با خانواده های شهدا و افتتاح مسکن محرومین از مهم ترین برنامه های این ایام است.

وی با اشاره به تلاش دشمن که نظام اسلامی چله انقلاب را نبیند افزود: به کوری چشم دشمنان و به برکت خون شهدا و پشتوانه مقام معظم رهبری و ملت بزرگ ایران جشن ۴۰ سالگی انقلاب را با شکوه تر و عظمت بیشتری برگزار خواهیم کرد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست