• تاریخ: ژانویه 25, 2019
  • شناسه خبر: 26969

دشمنان انقلاب برغم همه فشارهای اقتصادی قادر نخواهند بود خدشه ای به آرمان های نظام وارد کنند

امام جمعه موقت کلاچای با اشاره به در پیش بودن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تلاش دشمنان نظام برای ایجاد یاس و نومیدی در میان ملت ایران گفت :دشمنان بدانند برغم همه فشارهای اقتصادی قادر نخواهند بود به انقلاب ...

به گزارش رصدرودسر،حجت‌الاسلام والمسلمین یوسف برزگر در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه شهر کلاچای اظهار کرد : انقلاب شکوهمند ایران اسلامی به برکت ولایت فقیه و حضور در صحنه ملت در برابر آماج همه ترفندها  محفوظ خواهد بود.

وی با اشاره به دیدار جمعی از مسوولان در حوزه  علم و فناوری با رهبری معظم انقلاب افزود:رهبری معظم فرمودند دنیای غرب با وجود پیشرفت در حوزه فناوری جنایت های بزرگی هم علیه بشریت انجام داده اند لذا جوانان ما باید خود را در حوزه علم و فناوری تقویت کنند.

امام جمعه موقت کلاچای با اشاره به بازداشت خبرنگار پرس تی وی از سوی آمریکا آن را اقدامی غیرقانونی ذکر و تصریح کرد :با وجود ۱۱روز از بازداشت این خبرنگار با اعتراضات افکار عمومی جهان از زندان آزاد شد.

وی همچنین بر لزوم حمایت همه جانبه از تولیدات کشاورزی،  تسریع در روند ساخت  پل گزافرود و رشد همگون و متوازن دهستان بی بالان بخش کلاچای تاکید کرد.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست