• تاریخ: ژانویه 25, 2019
  • شناسه خبر: 26971

حضور حماسی ملت ایران در ۲۲ بهمن دشمنان را ناامید خواهد کرد

امام جمعه رودسر با اشاره به در پیش بودن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تلاش دشمنان برای ایجاد یاس و نومیدی در میان ملت گفت: دشمنان بدانند ملت ما در ۲۲ بهمن با همه قدرت خود در خیابان ها ظاهر خواهند شد و حضور ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه شهرستان رودسر با گرامیداشت قرار گرفتن در ایام مبارک دهه فجر انقلاب شکوهمند اسلامی ایران اظهار کرد: امسال انقلاب به بلوغ و بالندگی خود رسیده و برنامه ریزی دشمنان این است که ما ۴۰ سالگی انقلاب را جشن نگیریم.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در مدت ۴۰ سال گذشته تاکنون دستاوردهای زیادی داشته است افزود: علی رغم همه خدمات انقلاب به مردم دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی در مدت این ۴۰ سال با توطئه به فکر ضربه زدن به نظام و ملت ما بوده و این دو جبهه همیشه در حال مبارزه هستند.

امام جمعه رودسر با اشاره به تحریم های همه جانبه و بی سابقه دشمنان علیه ایران اسلامی گفت: پیروزی ملت ایران در این جبهه هم بی سابقه خواهد بود و از این پیچ تاریخی به سلامت عبور خواهد کرد.

وی خطاب به دولتمردان و مسوولان کشوری در خصوص خدمت کردن بی منت به مردمی که در همه صحنه های انقلاب حضور داشتند تصریح کرد:حق ملت ایران بیش از این است ما نباید اجازه دهیم نعمت بزرگ جمهوری اسلامی با دست کجی های بعضی ها دل مردم را خالی کند دشمن تلاش می کند تا کارآمدی نظام را زیرسوال ببرد.

روحانی با اشاره به اینکه ملت برای این نظام از جان و مال خود گذشتند تا نظام اسلامی بماند افزود: امروز به برکت خون شهدا انقلاب اسلامی الگویی برای دیگر کشورهای اسلامی شده ملت ما مسیر خود را پیدا کرده و از این مسیر جدا نمی شود.

وی با اشاره به در پیش بودن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تلاش دشمنان برای ایجاد یاس و نومیدی در میان ملت گفت: دشمنان بدانند برغم همه فشارهای اقتصادی قادر نخواهند بود به انقلاب و آرمان های نظام خدشه ای وارد کنند و ملت ما در ۲۲ بهمن با همه قدرت خود در خیابان ها ظاهر خواهند شد و حضور حماسی آن ها دشمنان را ناامید خواهد کرد.

امام جمعه رودسر با اشاره به بازداشت خبرنگار پرس تی وی از سوی آمریکای مدعی حقوق بشر و آزادی آن را اقدامی غیرقانونی اعلام و بیان کرد:این خبرنگار تازه مسلمان شده شیعی با اعتراضات افکار عمومی جهان پس از ۱۱ روز آزاد شد.

وی به حمایت آمریکا از کودتای ونزوئلا افزود: خوی استکباری شیطان بزرگ دخالت در امور کشورهاست آمریکا باید بداند ملت های آزاده جهان بیدار شدند و هر روز شعار مرگ بر آمریکا را رساتر سرمی دهند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست