• تاریخ: نوامبر 27, 2018
  • شناسه خبر: 26952

« آرش یوسفی » سرپرست شبکه بهداشت و درمان رودسر شد

« آرش یوسفی» با حکم رئیس دانشگاه گیلان سرپرست شبکه بهداشت و درمان رودسر شد. ...

به گزارش رصدرودسر،پیش از ظهر امروز  مراسم تودیع و معارفه مدیریت شبکه بهداشت و درمان رودسر در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این مراسم رودسر را دومین شهرستان سالمند گیلان خواند و اظهار کرد: با توجه به بالا رفتن سن افراد و باروری کمتر توجه به سلامت افراد جامعه از حساسیت بیشتری برخوردار است.

دکتر علی داودی خطاب به مدیریت جدید شبکه بهداشت و درمان رودسر برای توجه بیشتر به بحث سلامت این شهرستان تصریح کرد:دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمادگی لازم برای ساخت یک بیمارستان خیرساز ۱۳۲ تخت خوابه یا ۹۲ تخت خوابه در رودسر را دارد بنابراین تامین زمین مناسب از سوی مسئولان شهرستان رودسر برای احداث بیمارستان جدید ضروری است.

سرپرست فرمانداری رودسر در مراسم مذکور گفت: با توجه به سالمندی شهرستان رودسر نیاز به حوزه درمانی برای جمعیت این شهرستان بیشتر احساس می شود.

علی وارسته بر ضرورت تامین نیروی انسانی و امکانات مناسب برای بیمارستان شهید انصاری رودسر تاکید کرد و افزود:انتظار می رود دانشگاه علوم پزشکی گیلان جهت رضایت مندی مردم شهرستان رودسر از وضعیت خدمات پزشکی توجه ویژه تری به این منطقه داشته باشد.

دکتر آرش یوسفی سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان رودسر در ادامه این مراسم استفاده از ظرفیت خیرین در حوزه سلامت تاکید کرد و گفت: تلاش می کنیم از ظرفیت های منطقه در راستای تقویت حوزه سلامت این شهرستان بهره گیری بهتری شود.

به گزارش رصدرودسر پیش از این ایرج صنعتکار مدیریت شبکه بهداشت و درمان را برعهده داشت.

 

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست