• تاریخ: آبان ۲۹, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26947

اجرای ۲۷۰عنوان برنامه طی هفته بسیج در رودسر

فرمانده سپاه پاسداران ناحیه رودسر از اجرای ۲۷۰عنوان برنامه های فرهنگی و ورزشی طی هفته بسیج در این شهرستان خبر داد. ...

به گزارش رصدرودسر، سرهنگ پاسدار ناصر پورکریمی عصر امروز در آستانه  بزرگداشت هفته بسیج اظهار کرد:بسیج به عنوان نماد اقتدار نظام جمهوری اسلامی بوده که به فرمان امام راحل در ۳۹ سال گذشته تشیکل شده است.

وی از اجرای ۲۷۰ عنوان برنامه فرهنگی و ورزشی طی هفته بسیج در رودسر خبر داد و افزود:همایش ها، نشست های بصیرتی و یادواره ها مهم ترین این برنامه هستند که با رویکرد عمق بخشی،  آگاه سازی،  بصیرت افزایی و دفاع از ارزش های انقلاب و نظام برگزار می شود.

فرمانده سپاه پاسداران ناحیه رودسر با اشاره به اینکه امروز بسیج بیش از هر زمان دیگری تاثیر گذاری شگرفی در دفاع از حقانیت و آرمان های انقلاب دارد تصریح کرد:تشکیل ارتش ۲۰میلیونی  با ابتکار معمار کبیر انقلاب امام راحل و در جهت دفاع و صیانت از آرمان ها و ارزش های ظام با محوریت مردم بوده است.

وی یکی از اقدامات مهم سپاه را در راستای خدمات رسانی و رفع محرومیت زدایی در روستاها خواند و گفت: ۸۰ واحد مسکن محرومین  در مناطق محروم شهرستان رودسر توسط سپاه این ناحیه ساخته می شود که تعداد ۱۴ واحد این پروژه آغاز شده و برخی از آن در شرف بهره برداری است.

پور کریمی به اقدامات سپاه در منطقه سیل زده کاکرود اشکورات بخش رحیم آباد اشاره کرد و افزود:تا پایان هفته بسیج منبع ۱۰ هزار لیتری آب شرب در روستای کلایه پهلوی اشکورات با ظرفیت تامین آب شرب ۱۰۰خانوار این منطقه به بهره برداری می رسد.

وی از اختصاص و واگذاری مکانی مناسب از سوی سپاه برای استقرار خبرنگاران بسیج رسانه رودسر خبر داد و تصریح کرد:استقرار خبرنگاران در این مکان فرصت گرانبهایی برای فعالیت بهتر خبری  آن ها بوده که بهتر است خبرنگاران شهرستان رودسر از این فضای ایجاد شده به بهترین شکل ممکن بهره‌برداری کنند.

مسئول کانون بسیج خبرنگاران رودسر در ادامه این نشست با گرامیداشت هفته بسیج به نقش تاثیر گذار بسیج رسانه در تنویر افکار عمومی اشاره و گفت :بی تردید یکی از شاخه های مقتدر و توانمند بسیج در عرصه آگاهی بخشی جامعه بهره گیری از ظرفیت عظیم بسیج رسانه است.

محمد حسن رهبر صحنه سرایی با بیان اینکه امروز بسیج رسانه در خط مقدم جبهه مبارزه با جنگ نرم دشمن قرار دارد افزود:خوشبختانه بسیج رسانه رودسر در این عرصه روند تاثیر گذاری داشته و مطمئناً این روند  شتاب بیشتری پیدا خواهد کرد.

وی بیان کرد:  هر قدر انسجام و همگرایی در مجموعه رسانه‌ای بیشتر باشد طبعا خروجی آن متوجه جامعه خواهد شد.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست