• تاریخ: نوامبر 8, 2018
  • شناسه خبر: 26935

کسانی که با ولایت زاویه بگیرند منفور ملت می شوند

فرمانده تیپ نیروهای مخصوص سپاه پاسداران دوران هشت سال دفاع مقدس اطاعت و پیروی از ولایت را ستون و خیمه دین دانست و افزود: آنهایی که بر سفره شهدا نشسته اند و به آرمان های شهدا عمل نمی کنند باید جوابگو باشند و هر کس با ولا ...

به گزارش رصدرودسر، سردار حسن حسن نیا عصر امروز در مراسم یادواره شهدای گلدشت بخش رحیم آباد شهرستان رودسر اظهار کرد: امروز به مراسم لاله های گلدشت آمده ایم که از شهدا برای از خودگذشتگی، ایثار و رشادت های آن ها در دوران هشت سال دفاع مقدس و پاسداری از اسلام و خاک کشور قدردانی کنیم و بیعتی مجدد با شهدا و ولایت ببندیم.

وی مقام شهدا را عالی و بزرگ خواند و افزود: همه ما مدیون و مرهون ایثارگرها و جانفشانی ها و مقاومت شهدا در برابر متجاوزان ظالم و شرمنده شهدا هستیم.

فرمانده تیپ نیروهای مخصوص سپاه پاسداران دوران هشت سال دفاع مقدس شهدا را امام زادگان عشق و ایثار خواند و تصریح کرد:شهدا شناسنامه و هویت ملت ایران بوده که مثل آیه های قرآن مقدس هستند آن ها زنده اند و ناظر و حاضر در این مجلس.

وی با اشاره به اینکه شهید از اسماء خاص خداوند بوده که شاهد زنده و آگاه است گفت: شهدا در شب های طوفانی عملیات از شط خون گذشتند تا ماها زنده بمانیم آن ها مستجاب الدعوه و شفاعت کننده هستد.

حسن نیا با اشاره به اینکه هر چه داریم از برکت خون شهداست افزود: امروز باید از ایثارگری شهدا یاد کنیم که چه بسیار پدران و پسران ، برادران همه از یک خانواده و نوجوانانی که به سن قانونی نرسیده بودند عاشقانه در دفاع مقدس برای مبارزه با دشمن متجاوز حضور یافتند و با نجوای یا حسین و یا ابوالفضل در شکستن خط ،رقص خون کردند.

وی شهدا را مایه افتخار نظام جمهوری اسلامی  خواند و تصریح کرد:امروز به برکت خون شهدا انقلاب ما به تمام کشورهای منطقه و جهان صادر شده و دنیای استکبار، مفتی عربستان و داعشی ها بدانند ایران آن ایران سابق نیست  امروز با ایران مقتدر رو به رو هستند.

فرمانده تیپ نیروهای مخصوص سپاه پاسداران دوران هشت سال دفاع مقدس اطاعت و پیروی از ولایت را ستون و خیمه دین دانست و افزود: آنهایی که بر سفره شهدا نشسته اند و به آرمان های شهدا عمل نمی کنند باید جوابگو باشند هر کس با ولایت زاویه بگیرید و جدا شود منقور ملت خواهد شد.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست