• تاریخ: نوامبر 4, 2018
  • شناسه خبر: 26920

کشتی ابرقدرتی آمریکا در جهان به گل نشسته است

امام جمعه رودسر به شکست های آمریکا در سوریه ، عراق و لبنان اشاره کرد و گفت:کشتی ابرقدرتی آمریکا در جهان علی رعم همه حمایت های نوکرانشان به گل نشسته است. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام تقی روحانی در مراسم ۱۳ ابان شهر رودسر حضور گسترده و عظیم مردم در راهپیمایی امروز ۱۳ ّآبان را مدیون خون شهدا به ویژه شهدای دانش آموز دانست و اظهار کرد: خون های مقدس شهدا ضامن پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی در ۲۲ بهمن سال ۵۷ علیه استبداد داخلی و  استکبار خارجی شد که تا به امروز ادامه دارد.

ویبا اشاره به فرمان رئیس جمهور آمریکا در خصوص بازگشت همه تحریم های ایران افزود: استکبار از ملت ایران به ویژه جوانان این سرزمین سیلی خورده و عصبانی است باید از این عصبانیت بمیرد.

وی با بیان اینکه تحریم همه جانبه استکبار علیه ملت ایران تازه نیست و در طول ۴۰ سال از عمر انقلاب ادامه داشته است تصریح کرد: به گفته رهبر عزیزمان که آمریکا رو به افول بوده و کشتی ابرقدرتی آن در جهان علی رعم همه حمایت های نوکرانشان به گل نشسته است.

امام جمعه رودسر به شکست های آمریکا در سوریه ، عراق و لبنان اشاره کرد و گفت: امروز آمریکا در منطقه خاورمیانه بدون حضور ملت بزرگ ایران نمی تواند سخن بگوید و نقشه های خود را اجرایی کند و این نشان دهنده نفوذ انقلاب اسلامی و محبوبیت مقام معظم است.

وی اقتصاد مقاومتی را تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور خواند و بیان کرد: امروز اقتدار جمهوری اسلامی غیر از دوران اول انقلاب است و آمریکا نمی تواند با تحریم های همه جانبه ملت ما را به زانو درآورد.

روحانی ۱۳ آبان را نماد استکبار ستیزی و بصیرت افزایی ملت و به ِوِیژه جوانان خواند و افزود:تا زمانی که خوی استکبار ستیزی استکبار جهانی وجود دارد می طلبد تا ملت ما با وحدت و یکپارچگی با پیروی از ولایت فقیه در میدان استکبار ستیزی بمانند تا هیمنه دشمن را بشکنند.

وی با اشاره به تهدیدهای رئیس جمهور آمریکا در خصوص منع صدور نفت ایران به کشورهای جهان تصریح کرد: اگر ایران صدور نفتی نداشته باشد نیروهای مسلح ما تنگه هرمز را برای همه دشمنان ناامن می کنند ملت ایران همانند دوران دفاع مقدس با کسی شوخی ندارد با همان زبان جواب خواهد داد.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست