• تاریخ: نوامبر 2, 2018
  • شناسه خبر: 26917

حوزه های علمیه مراقب فتنه انگیزی مجدد سران فتنه باشند

امام جمعه رودسر با اشاره فتنه سال ۸۸ که عده ای با برنامه ای از پیش طراحی شده میلیاردها تومان به کشور ضرر زدند و ملت و انقلاب ما را به زحمت انداختند تصریح کرد:نامه آیت الله یزدی به آیت الله شبیری زنجانی از سر دلسوزی در ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام والمسلمین تقی روحانی در آئین عبادی سیاسی نمازجمعه این هفته شهرستان رودسر با اشاره به حضور گسترده عاشقان امام حسین(ع) در اربعین حسینی از پنج قاره دنیا اظهار کرد: حضور بیش از ۲۰ میلیون زائر در اربعین حسینی ضربه مهلکی بر استبداد و استکبار شد.

وی با تسلیت ایام رحلت پیامبر گرامی اسلام محمد مصطفی(ص)، امام حسن مجتبی و امام رضا(ع) افزود: هدف از پیاده روی اربعین تجدید بیعت با ولایت بود ما باید تلاش کنیم تا همیشه ولایت مدار باقی بمانیم و در این مسیر دچار ناخالصی و تزلزل نشویم عده ای تا آخر باقی نماندند و سقوط کردند.

امام جمعه رودسر با اشاره به ۱۳ آبان و روز دانش آموز و تهدیدها و راه اندازی جنگ روانی استکبار جهانی در مورد انقلاب اسلامی تصریح کرد: استکبار ستیزی در ملت ایران نهادینه شده و امسال نیز با حضور پرشور و گسترده خود حماسه دیگری خلق خواهند کرد و ثابت خواهند هیچ تهدید و تحریمی بر ملت ایران تاثیر نخواهد داشت.

وی با اشاره به سه رخداد مهم در روز ۱۳ آبان روز تبعید امام به ترکیه ، شهادت جمعی از دانش آموزان توسط رژیم پهلوی در سال ۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط جمعی از دانشجویان پیرو خط امام در سال ۵۸ گفت:همان طور که برجام به درد ملت ما نخورد قرارداد عدم حمایت مالی از تروریسم هم به درد ما نخواهد خورد.

روحانی با بیان اینکه یک ملت حسینی و با ایمان می تواند غول استکبار جهانی را به زانو درآورد افزود: یک عده عوامل استکبار و سست عنصر در داخل می خواهند به آرمان های شهدا و امام (ره) پشت کنند و از ترس تگاه شان به خارج از کشور است.

وی با اشاره فتنه سال ۸۸ که عده ای با برنامه ای از پیش طراحی شده میلیاردها تومان به کشور ضرر زدند و ملت و انقلاب ما را به زحمت انداختند تصریح کرد:نامه آیت الله یزدی به آیت  الله شبیری زنجانی از سر دلسوزی در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی بود حوزه های علمیه مراقب فتنه انگیزی مجدد سران فتنه باشند.

امام جمعه رودسر خطاب به سران فتنه افزود: اگر بخواهند به فتنه های خود ادامه دهند ملت ما همانطور که در سال ۸۸ به میدان آمدند باز به میدان می آیند و تودهنی بزرگی به آن ها می زنند تا این بار از خانه های خود بیرون نیایند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست