• تاریخ: مهر ۲۷, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26899

خواب برقراری رابطه با آمریکا تعبیر نمی شود

امام جمعه رودسر خطاب به افرادی که دل بسته آمریکا هستند و حل همه مشکلات کشور را با تکیه به خارج از مرزها و ارباب شان می بینند تصریح کرد: علی رغم همه تهدیدها ، فشار ها و مشکلات کشور خواب برقراری رابطه با آمریکا هیچگاه تعبی ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر، حجت الاسلام تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این شهر با اشاره به حادثه تلخ عاشورا و قیام امام حسین (ع) اظهار کرد: حضرت سیدالشهدا برای بصیرت افزایی جامعه در مقابل باطل قیام کرد.

وی با اشاره به اینکه در هر زمان از عالم اسلام ما یزید و حسین زمانه داریم و باید اگاه باشیم افزود: افزایش بصیرت و آگاهی ملت ما می تواند دشمنان را منفعل و به عقب براند.

امام جمعه رودسر با اشاره به سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی در ارتش جمهوری اسلامی تصریح کرد: این سازمان برای آشنایی و تقویت معارف دینی نیروهای ارتش تاسیس شد و در طور ۴۰ سال از عمر انقلاب به خوبی توانسته با نیروی ایمان در کنار سایر نیروهای مسلح از نظام مقدس جمهوری اسلامی به خوبی حراست کند و اگر امروز دشمن فکر حمله به سرشان بزند با اقتدار نیروهای مسلح مان هرگز زنده برنمی گردند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب امروز امنیت و اقتصاد کشورمان را هدف قرار گرفته اند تا بتوانند نظام مقدس جمهوری اسلامی را نابود کنند افزود: دشمن از هر ترفند برای ضربه زدن به کشورمان استفاده می کند ما الان در حال نبرد اقتصادی و تامین امنیت با دشمنان هستیم و نیروهای امنیتی ما نباید دیگر اجازه دهند تا حوادث تلخ اهواز و پاسگاه میرجاوه تکرار شود هوشیار باشند و نباید بستر فراهم شود تا دشمن به اهداف خود برسد.

روحانی با اشاره به حادثه قتل خبرنگار منتقد عربستانی گفت:وقتی جهان نسبت به مرگ این خبرنگار سر و صدا کرد آمریکا به کمک هم پیمانش آمد و تا این آدم کشی را عادی جلوه دهد.

وی خطاب به افرادی که دل بسته آمریکا هستند و حل همه مشکلات کشور را با تکیه به خارج از مرزها و ارباب شان می بینند تصریح کرد: علی رغم همه تهدیدها ، فشار ها و مشکلات کشور خواب برقراری رابطه با آمریکا هیچگاه تعبیر نمی شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست