• تاریخ: مهر ۲۲, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26883

شرکت پشم بافی ایران برک نمونه یک بنگاه موفق اقتصادی

مهدی پهلوان گفت: تمام افرادی که در شرکت ایران برک در کنار بنده فعالیت دارند عاشقانه برای نام برک و درخشش آن در تلاش هستند، از مسئولین استان خواهشمندم ما را از حمایت خود بهره مند سازند تا مانند گذشته بتوانیم شاهد درخشش نا ...

به گزارش رصدرودسر شرکت پشم بافی ایران برک اولین دریافت کننده گواهی ایزو ۲۰۰۹ در سال ۱۹۹۹ و با سابقه طولانی بیش از ۱۰ سال صادرات به اروپا می باشد. این شرکت دستخوش تحولات نزولی بیشماری گردید اما از سال گذشته تغییرات مدیریتی جدیدی در این شرکت رخ داده است که بعد از مدتها خبرهای خوبی از این شرکت به گوش رسیده و این شرکت در حال حاضر در حال رسیدن به سیر صعودی خود می باشد. در این راستا گفتگویی با مدیرعامل محترم این شرکت انجام داده ایم که شرح آن را خواهید خواند.

مهدی پهلوان از روند ساختاری این واحد تولیدی می گوید: مدت بیست و پنج سال است که در کارخانجات ایران برک در بخش های مختلف از جمله آزمایشگاه ریسندگی، رئیس واحد ریسندگی، مدیرکارخانجات، و در حال حاضر به عنوان مدیرعامل در این شرکت مشغول به خدمت می باشم. به جرأت می توانم بگویم که ایران برک جزئی از خانواده من است.

از سال ۱۳۹۶ به علت تعصبی که به این شرکت و استان خود دارم و درجهت اعتلا و احیای دوباره این برند، این مسئولیت را پذیرفتم تا به امید خداوند بتوانیم از فراموش شدن یکی از بزرگترین برندهای ایران جلوگیری کنیم. همانطور که می دانید از این شرکت به اروپا کالا صادر می گردید و برک اولین فاستونی استاندارد شده و دارای گواهی نامه کیفیت از کشور انگلستان می باشد.

مدیر عامل شرکت پشم بافی ایران برک افزود: از زمانی که فعالیت خود را در این برک آغاز نموده ام با مشکلات زیادی مواجه بودیم و هستیم، آنقدر زیاد که قابل بازگو کردن نیست اما همینقدر بگویم که تاکنون موفق به بازپرداخت مقدار زیادی از بدهی ها شده ایم.

تعداد کارگران در حدود چهل نفر بود که در حال حاضر این تعداد به بالای یکصد نفر کارگر بیمه شده رسیده است.

در کنارخط تولید پارچه که از گذشته فعال بود، در سال جاری خط تولید کت و شلوار نیز در این شرکت مجددا راه اندازی شده است و می توان خطوط تولید ایران برک را از مجهزترین خطوط تولید نامید.

برنامه های بسیار زیادی در دست اجرا می باشد که در حد چند مورد کوتاه اشاره می کنم:واحد تحقیق و توسعه راه اندازی شده است و به زودی تعمیرات فروشگاه مرکزی ایران برک در رشت به پایان خواهد رسید و این افتخار را داریم که در یک فضای مطلوب و جدید میزبان مشتریان محترم باشیم.

همچنین ما در حال منعقد کردن قراردادی با یک شرکت معروف ترکیه ای هستیم که مقدمات آن فراهم شده است و با عقد این قرارداد علاوه بر در آمد زایی برای ایران برک باعث ایجاد اشتغال نیز خواهد شد.

کلام آخر

تمام افرادی که در شرکت ایران برک در کنار بنده فعالیت دارند عاشقانه برای نام برک و درخشش آن در تلاش هستند، از مسئولین استان خواهشمندم ما را از حمایت خود بهره مند سازند تا مانند گذشته بتوانیم شاهد درخشش نام ایران برک حتی در عرصه های بین المللی باشیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست