• تاریخ: مهر ۲۰, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26872

مراسم تکریم دو تن از بازنشستگان شبکه دامپزشکی رودسر

مراسم تکریم دو تن از بازنشستگان شبکه دامپزشکی رودسر با حضور جمعی از کارمندان و پیشکسوتان عرصه دامپزشکی برگزار شد. ...

به گزارش رصدرودسر، مراسم تکریم و تقدیر دو تن از بازنشستگان شبکه دامپزشکی رودسر« نادر بخشنده» و «سیروس خشنود» با حضور جمعی از کارمندان و پیشکسوتان این عرصه با اهدای لوح سپاس و هدایا برگزار شد.

رئیس شبکه دامپزشکی رودسر در این مراسم با قدردانی از زحمات همه کارمندان و پرسنل این شبکه در عرصه امنیت و سلامت جامعه اظهار کرد: دوستان ما در شبکه دامپزشکی در راستای سلامت جامعه تلاش های زیادی می کنند و زبان در مقابل زحمات شان الکن است.

حمید سرهندی با اشاره به بازنشستگی دو تن از کارمندان شبکه دامپزشکی رودسر افزود: استفاده از تجربیات ارزنده بازنشستگان می تواند ما را برای خدمات رسانی بهتر و پیشرفت مسیر کمک کند.

معاون شبکه دامپزشکی رودسر در ادامه این مراسم با قدردانی از همه تلاش گران عرصه تامین غذای سلامت جامعه گفت: همه همکاران این شبکه و عزیزانی که به عنوان پیشکسوت در این مراسم حضور دارند تلاش های ارزنده ای به دامداران منطقه در عرصه بهداشت و سلامت جامعه می کنند.

اسماعیلی داشتن وفاق و همدلی در راستای رسیدن به موفقیت را در همه عرصه ها ضروری دانست و افزود:یقیناٌ موفقیتی حاصل نخواهد شد مگر اینکه کارها با میل و رغبت در سایه همدلی انجام شود.

به گزارش رصدرودسر این مراسم با خاطره گویی، اهدای لوح و جایزه همراه بود.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست