• تاریخ: مهر ۱۹, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26867

خسارت ۵۸ میلیارد ریالی سیل در شهر رودسر

سرپرست شهرداری رودسر گفت: در پی سیل روزهای گذشته ۵۸ میلیارد ریال به شهر رودسر خسارت وارد شده است. ...

سید مهدی حسینی امروز در گفت و گو با رصدرودسر، اظهار کرد: در پی بارش های اخیر و جاری شدن سیل در رودسر ۵۸ میلیارد ریال به تاسیسات زیربنایی و زیرساخت های شهر رودسر خسارت وارد شده است.

وی دیواره حفاظتی انتهای کوچه شهید علیجانی و دیواره حفاظتی خیابان آزاده جنب سرپل شرقی را از مهم ترین آسیب های وارده سیل در رودسر عنوان کرد و افزود: برخی منازل مسکونی در رودسر به دلیل حجم گسترده آب دچار آبگرفتگی شد.

سرپرست شهرداری رودسر با اشاره به آمادگی کامل و حضور همه نیروهای اجرایی این شهرداری طی ۴۸ ساعت بارندگی و جاری شدن سیلاب گفت: در این مدت بیش از ۱۰۰ تماس از سوی شهروندان با شهرداری برقرار شد که نیروهای خدماتی بلافاصله به محل مورد نظر اعزام ونسبت به کمک رسانی به شهروندان اقدام شد.

وی افزود: علی رغم اینکه پیش از بارندگی کلیه انهار سطح شهر لایه روبی و اگوها پاکسازی شده بود  به دلیل شدت بارندگی و حجم گسترده آب متاسفانه شاهد آبگرفتگی معابر و خیابان های شهر رودسر بودیم.

حسینی تصریح کرد: ۲۴ ساعت قبل از شروع بارش ها جلسه ستادی مجموعه شهرداری جهت آمادگی نیروها پس از کمیته بحران فرمانداری برگزار شد و با شروع بارش ها همه نیروهای خدماتی با کلیه امکانات خودرویی شهرداری به صورت آماده باش بوده و اقدام به خدمت رسانی کردند و این خدمت رسانی تا ساعات پایانی بارش و آبگرفتگی ادامه داشت.

وی از مردم فهیم رودسر به دلیل همکاری خوب و سعه صدر در طول زمان بارش و سیل قدردانی کرد.

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست