• تاریخ: مهر ۱۴, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26841

راه ارتباطی ۱۰ روستا در رحیم آباد بر اثر سیلاب دچار اختلال شد

بخشدار رحیم‌آباد‌ با اشاره به طغیان رودخانه پلرود رودسر گفت:‌ سیلاب در بخش رحیم آباد رودسر راه ارتباطی ۱۰ روستا را قطع کرده است. ...

فرشاد شریفی در گفت‌وگو با رصدرودسر، اظهار کرد:‌ در پی بارش های شدید باران که از ظهر دیروز جمعه در شهرستان رودسر و بخش رحیم آباد شروع شده راه ارتباطی ۱۰ روستا به‌دلیل طغیان رودخانه پلرود با اختلال رو به رو شده است.

وی افزود:‌راه دسترسی اهالی روستاهای سوگوابر، بلدسرا،لوسرا،سیاهگل چال ، لوداربن،امیر گوابر،گوسفند گویه، مازی گویه،تب طوس ، کج محمد گوابر و نرماش به سمت مرکز رحیم آباد با مشکل همراه است.

رئیس ستاد بحران بخش رحیم‌آباد جمعیت ۱۰ روستای گرفتار شده در سیلاب را حدود ۳۲۰ نفر اعلام کرد و گفت: هم‌اکنون دستگاه‌های اجرایی و قرارگاه خاتم‌الانبیاء مستقر در پروژه سد پلرود با تمام امکانات و ماشین‌آلات موجود خود در حال رفع انسداد مسیرهای ارتباطی روستاها هستند.

شریفی با اشاره به تعطیلی برخی مدارس در بخش رحیم‌آباد تصریح کرد:‌ با توجه به شرایط جوی فعلی و به دلیل ادامه بارش‌ها و آبگرفتگی معابر و از طرفی امکان طغیان رودخانه پلرود رودسر کلیه مدارس رحیم آباد به دستور مسئولان ذیربط تعطیل شده است.

وی با بیان اینکه مشکل قطع راه‌های ارتباطی روستاها به زودی حل می‌شود افزود:‌ تمام تلاش و سعی متولیان و دستگاه‌های عمرانی و خدماتی مستقر در مناطق سیل‌زده در این است که هر چه سریع تر مسیر ارتباطی ۱۰ روستای بخش رحیم آباد را بازگشایی کنند.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست