• تاریخ: اکتبر 6, 2018
  • شناسه خبر: 26845

راه ارتباطی بیش از ۱۳۰۰ خانوار در سیاهکلرود بخش چابکسر رودسر قطع شده است

سرپرست فرمانداری رودسر از قطع شدن راهای ارتباطی یک هزار و ۳۰۰ خانوار در منطقه سیاهکلرود بخش چابکسر خبر داد. ...

علی وارسته بعد از ظهر امروز در گفت و گو با رصدرودسر، با اشاره به بارش های شذیذ باران در این شهرستان اظهار کرد: رودسر با بیش از ۳۰۰ میلی متر باران بیشترین بارش را در سطح استان کیلان داشته است.

وی از فعالیت ۳۸ اکیپ خدمات رسان با ۲۵ دستگاه سبک سنگین برای خدمات رسانی در سطح شهرستان رودسر خبر داد و افزود: هماهنگی های لازم با دستگاه های خدمات رسان شامل راه و شهرسازی، شهرداری ها و نیروهای امداد رسان صورت گرفته تا با تمام امکانات و آمادگی لازم وضعیت شهرستان را بررسی تا در صورت بروز حوادث احتمالی وارد عمل شوند.

سرپرست فرمانداری رودسر از بسته شدن راه ارتباطی سه روستای پلت کله سر، چاشت خور لات و جواهردشت در منطقه سیاهکلرود خبر داد و تصریح کرد:بر اثر شدت بارش ها و طغیان رودخانه سیاهکلرود پل ارتباطی این منطقه زیر آب رفته و راه های ارتباطی مردم را با اختلال مواجه کرده است.

وی بیان کرد: بر اثر بارش شدید باران در شهرستان رودسر راه ارتباطی روستای عسکرآباد در بخش کلاچای بسته ، راه های ارتباطی ۱۰ روستا در قالب ۳۰۰ خانوار در بخش رحیم آباد مختل و شاهد آبگرفتگی در روستاهای چینی جان، کلکاسرا،گیشاکجان،میان پشته در بخش مرکزی و آبگرفتگی بخش هایی از سطح شهرهای شهرستان هستیم.

وارسته افزود: خسارت ناشی از بارش های شدید باران و جاری شدن سیل در رودسر خسارت هایی را به زیرساخت این شهرستان وارد کرده که میزان این خسارت ها در دست بررسی است.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست