• تاریخ: اکتبر 1, 2018
  • شناسه خبر: 26835

برگزاری ۶۰ برنامه فرهنگی ، آموزشی و اجتماعی در رودسر به مناسبت هفته ناجا

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رودسر از برگزاری بیش از ۶۰ برنامه فرهنگی ، آموزشی و اجتماعی به مناسبت هفته ناجا در این شهرستان خبر داد. ...

به گزارش رصدرودسر، سرهنگ بابک علیزاده پیش از ظهر امروز در نشست با خبرنگاران این شهرستان با گرامیداشت هفته ناجا اظهار کرد: از ۱۳ تا ۱۹ مهر ماه هفته ناجا نام گذاری شده است.

وی از برگزاری بیش از ۶۰ برنامه فرهنگی، آموزشی و اجتماعی به مناسبت هفته ناجا در رودسر خبر داد و افزود: سخنرانی فرماندهی نیروی انتظامی رودسر در خطبه های نماز جمعه ،صبحگاه مشترک ، برگزاری یادواره شهدای ناجا ، دیدار با خانواده های شهدا ، ویزیت رایگان و اهدای خون ، توزیع کلاه ایمنی برای موتور سیکلت سواران از مهم ترین برنامه های هفته ناجا است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رودسر به عملکرد شش ماه گذشته مامورین پلیس در این شهرستان اشاره و تصریح کرد: ۷۱۱ مورد بازدید برای کنترل صنوف ، ۲۹ مورد پلمب و فک پلمب واحدهای صنفی، توقیف ۷۵۲ مورد موتورسیکلت ، صدور یک هزار و ۵۴۲ مورد گواهی نامه خودرویی و ۱۱۱ مورد گواهی نامه موتورسیکلت بوده است.

وی از کشف ۴۸۴ مورد سرقت و ۵۶ کیلوگرم انواع مخدر خبر داد و افزود: در شش ماه گذشته بیش از ۱۰ هزار مورد تماس شهروندان با ۱۱۰ صورت گرفته که شش هزار و ۵۰۶ مورد آن عملیاتی شده است.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست