• تاریخ: مهر ۷, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26829

رتبه دوم رودسر در استان گیلان از جهت فضای کتابخانه‌های عمومی

رئیس امور کتابخانه‌های عمومی شهرستان رودسر با اشاره به فعالیت هفت باب کتابخانه عمومی در سطح این شهرستان گفت: رودسر از جهت فضای کتابخانه‌های عمومی در رتبه دوم استان گیلان قرار دارد. ...

به گزارش رصدرودسر موقری پیش از ظهر امروز در نشست کتابخانه های عمومی این شهرستان با اشاره به اینکه رودسر با عضویت چهار هزار و ۸۲۰ نفر در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان دارای رتبه دوم گیلان است اظهار کرد: رودسر با هفت هزار و ۸۴۹ نسخه کتاب به‌صورت امانت به اعضا دارای رتبه سوم است.

وی از رشد ۱۲ و بیست‌وچهار صدم عضویت جدید در کتابخانه‌های عمومی شهرستان رودسر در شش‌ماهه نخست امسال خبر داد و افزود: بالغ‌بر ۱۱۵ هزار نسخه کتاب در کتابخانه‌های این شهرستان نگه‌داری می‌شود.

رئیس امور کتابخانه‌های عمومی شهرستان رودسر با اشاره به فعالیت هفت باب کتابخانه عمومی در سطح این شهرستان گفت: رودسر از جهت فضای کتابخانه‌های عمومی در رتبه دوم استان گیلان قرار دارد.

وی از ساخت کتابخانه عمومی خیرساز در شهر واجارگاه خبر داد و تصریح کرد: برای ساخت و تجهیز و شاداب سازی فضای کتابخانه‌های عمومی شهرستان رودسر ۱۶۰ میلیون تومان از محل تملک و دارایی‌ها مصوب شد که تاکنون ۸۰ میلیون تومان آن اختصاص‌یافته است.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست