• تاریخ: شهریور ۳۱, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26820

برگزاری ۱۲۰ برنامه فرهنگی ، ورزشی و عمرانی به مناسبت هفته دفاع مقدس در رودسر

فرمانده سپاه ناحیه رودسر از برگزاری بیش از ۱۲۰ برنامه فرهنگی، اجتماعی ، ورزشی و عمرانی به مناسبت هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد. ...

سرهنگ پاسدار ناصر پورکریمی امروز در گفت و گو با رصدرودسر، هفته دفاع مقدس را یادآور هشت سال ایستادگی و مقاومت در برابر قدرت های دنیا خواند و اظهار کرد:در بازشناختی هفته دفاع مقدس بیان می شود که استکبار هر چه داشت به میدان آورد اما نتوانست در برابر حماسه آفرینی و رشادت های رزمندگان اسلام کاری کند.

وی اقتدار و عزت جمهوری اسلامی ایران را مرهون ایثارگری و از خودگذشتگی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس دانست و افزود: در دوران دفاع مقدس حتی یک وجب از خاک کشورمان را به دشمن ندادیم هر چند خاک هدف آنان نبود و برای براندازی نظام جمهوری اسلامی تلاش می کردند.

فرمانده سپاه ناحیه رودسر با اشاره به اینکه امروز دشمن با جنگ اقتصادی معیشت مردم را هدف قرار گرفته تا نظام را به زانو درآورد تصریح کرد: وحدت و گفتمان سازی در عرصه اقتصادی اصل است تا توطئه های دشمن خنثی شود.

وی از برگزاری بیش از ۱۲۰ برنامه فرهنگی ، ورزشی، عمرانی و اجتماعی به مناسبت هفته دفاع مقدس در رودسر خبر داد و افزود: گلباران مزار شهدا و دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران، مسابقات ورزشی، افتتاح پروژه منبع آب ۱۰ هزار لیتری در اشکورات ، همایش های مختلف اجتماعی ، برگزاری نمایشگاه های مختلف ، ویزیت رایگان و غیره از برنامه های این هفته است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست