• تاریخ: شهریور ۱۸, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26811

باژرنگ شهردار چابکسر شد

به گزارش رصدرودسر،با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در مسجد بازار چابکسر مراسم تکریم و معارفه شهردار این شهربرگزار شد. ...

به گزارش رصدرودسر،با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در مسجد بازار چابکسر مراسم تکریم و معارفه شهردار این شهربرگزار شد.

شهردار جدید چابکسر در این مراسم با اشاره به تلاش های صورت گرفته در گذشته و فاصله چابکسر با جایگاه اصلی خود اظهار کرد: در جامعه امروز زیرساخت ها و توقعات شهروندان دستخوش تغییراتی شده و برای هر گونه اقدامی در جهت توسعه شهری نیازمند برنامه ریزی و سازگاری هستیم.

ضیاء باژرنگ استفاده از تکنیک های علمی برای پویایی و به روز بودن شهر را ضروری خواند و افزود: امروزه مساله زباله معضلی برای شهرداری ها است که اگر به آن توجه نشود به بحران تبدیل خواهد شد.

وی بر ضروری بودن تعامل، همدلی و همکاری دستگاه ها و مسئولان با شهرداری برای ارائه خدمات صادقانه به شهروندان تاکید و بیان کرد: از تمامی ظرفیت ها و امکانات این شهر در جهت مطالبات و خواسته های مردم استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم چابکسر را به جایگاه واقعی آن برسانیم.

*استفاده از نیروی انسانی متخصص بومی از اولویت های شورای شهر چابکسر در انتخاب شهردار بود

رئیس شورای شهر چابکسر در ادامه این مراسم اظهار کرد: اعضای شورای دوره پنجم این شهر در راستای سیاست چرخشی استفاده از ظرفیت نخبگان شهری با رویکرد استفاده از تخصص و نیروی انسانی بومی و محلی شهردار جدید را انتخاب کردند.

امیرحسین یوسف زاده چابک با اشاره به تلاش شورای دوره پنجم جهت بازگشایی جاده اصلی چابکسر افزود: همکاری و همدلی راه و شهرسازی، مالکین در ضلع شمالی جاده اصلی،نماینده مردم و اعضای شورای شهر لازم است تا این مهم محقق گردد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست