• تاریخ: شهریور ۱۴, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26785

حضور ۳ گردان در رزمایش اقتدار عاشورایی در رودسر

فرمانده سپاه ناحیه رودسر از برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی در رودسر همزمان با سراسر استان گیلان با حضور سه گردان بیت المقدس در قالب ۷۰۰ نیروی بسیجی در روز پنج شنبه جاری خبر داد. ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر، سرهنگ ناصر پورکریمی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: فلسفه تشکیل بسیج دفاع از انقلاب اسلامی است که از ابتدای تشکیل این نهاد تا به امروز در هر شرایطی توانسته نقش بی بدیل خود را داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال به چالش کشیدن نظام جمهوری اسلامی و برهم زدن معادلات در منطقه خاورمیانه است افزود: بسیج محله محور در راستای برقراری امنیت است و همه پایگاه های مقاومت با گشت زنی در محلات تلاش می کنند تا آسیب های اجتماعی به حداقل برسد.

*فعالیت ۲۵ گروه جهادی سپاه در مناطق مختلف رودسر

فرمانده سپاه ناحیه رودسر با اشاره به تشکیل گروه های جهادی سپاه تصریح کرد:۲۵ گروه جهادی برای اجرای پروژه های عمرانی، فرهنگی، بهداشتی و آموزشی در مناطق مختلف این شهرستان برای محرومیت زدایی فعالیت می کنند.

وی روستای طول لات بخش رحیم آباد را از روستاهای هدف سپاه پاسداران اعلام کرد و افزود: ساخت منبع ۱۰ هرار لیتری در منطقه سیل زده کاکرود، بهسازی مدارس، تهیه لوازم تحریر برای دانش آموزان ، تهیه جهیزیه برای نوعروسان، ویزیت رایگان و دیدار با خانواده های شهدا بخشی از فعالیت های گروه های جهادی سپاه پاسداران در مناطق محروم است.

وی از برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی در رودسر همزمان با سراسر استان گیلان با حضور سه گردان بیت المقدس در قالب ۷۰۰ نیروی بسیجی در روز پنج شنبه جاری خبر داد.

پورکریمی آمادگی دفاعی و امنیتی نیروهای بسیجی و اقتدار ملت ایران در برابر تهدیدات دشمن را از اهداف برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی خواند و بیان کرد:سپاه پاسداران تلاش می کند با کمک همه اقشار جامعه توان نظام جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان بکشد.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست