• تاریخ: شهریور ۱۴, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26789

برای اجرای طرح آزادسازی ابنیه های بازارچه روستای بی بالان سه میلیارد ریال اعتبار نیاز است

مسئول واحد فنی و اجرایی دهیاری های دهستان بی بالان بخش کلاچای شهرستان رودسر، ضرورت آزادسازی ابنیه های بازارچه این روستا و طرح ساماندهی آن را از الزامات دانست و گفت:برای انجام این طرح بیش از سه میلیارد ریال اعتبار نیاز ...

به گزارش رصدرودسر،مهندس یاسر سادات عصر امروز در جریان اجرای پروژه تعریض،  توسعه و بازگشایی ورودی بازارچه بی بالان در محدوده راه کلاچای -رحیم آباد،  ابراز امیدواری کرد با تخصیص این میزان اعتبار،  شاهد تحولات شگرفی در حوزه زیر ساخت های این منطقه خواهیم بود.

وی در ادامه  با اشاره به بافت موجود این روستا که از قدیم الایام ساختمان های آن با مجوز در فاصله هفده و نیم از محور ساخته شده اند و در زمان اجرای طرح هادی به این مهم توجه نشده اظهار کرد :اعلام حرایم چندگانه از جمله بیست و دو نیم و بیست و هفت و نیم در مسیر،  روند ساخت و ساز را با مشکل مواجه ساخته که ضرورت  تعامل سازنده و حداکثری دستگاه های مرتبط همچون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و بنیاد مسکن در زمینه کاهش حریم با اعلام حریم هفده و نیم از محور در بافت مسکونی روستا و بیست و دو نیم در خارج از بافت  همواره مورد تاکید است.

سادات همچنین به طرح توسعه روستای بی بالان اشاره و اضافه کرد :تلاش می کنیم با همراهی مردم این روستا را به جایگاه واقعی خود که حق مردم منطقه است ارتقا بخشیم و خوشبختانه عزم و اراده همگانی در این زمینه وجود دارد.

دهیار دهستان بی بالان بخش کلاچای شهرستان رودسر هم با اشاره به اجرای طرح تعریض،  توسعه و بازگشایی ورودی بازارچه این روستا گفت :عملیات اجرایی این طرح از سه روز گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

عباس فرجپور افزود: در روند انجام این پروژه شش عدد تیرها برق جابجا  و در نقطه متعارف نصب خواهد شد.

وی با قدر دانی از همکاری  مردم در روند انجام طرح های عمرانی آن را نشانگر تعهد و مسئولیت پذیری آنان برای توسعه بیشتر منطقه عنوان و ابراز امیدواری کرد این همکاری ها همچنان استمرار یابد چرا که خروجی آن متوجه همه مردم خواهد بود.

فرجپور اضافه کرد :اعتبار اجرای این طرح ها از محل درامدهای عمومی دهیاری تامین و سرمایه‌گذاری شده است.

روح الله امیدوار رییس شورای اسلامی دهستان بی بالان بخش کلاچای شهرستان رودسر نیز تصریح کرد :در راستای اجرای طرح توسعه،  تعریض و بازگشایی ورودی بی بالان هفده و نیم متر از محور گذر موجود بازگشایی شده است.

وی افزایش ضریب ایمنی،  کاهش تصادفات رانندگی و تسهیل و تسریع در فرایند امدو شد مردم را از دیگر دلایل مهم اجرای این پروژه ذکر کرد.

دهستان بی بالان بخش کلاچای شهرستان رودسر دارای ۳۲پارچه روستا با ۴۰۰خانوار جمعیت است.بخش کلاچای با دو دهستان بی بالان و ماچیان حدود ۴۰ هزار نفر جمعیت دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست