• تاریخ: آگوست 31, 2018
 • شناسه خبر: 26780

اتحاد و انسجام ملی ضرورت جامعه برای عبور از گردنه صعب العبور اقتصادی

امام جمعه رودسر اقتصاد مقاومتی را راه برون رفت از مشکلات اقتصادی جامعه خواند و گفت: با حفظ اتحاد و انسجام ملی می توان از گردنه صعب العبور اقتصادی به راحتی عبور کرد. ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر، حجت الاسلام تقی روحانی با اشاره به سوال نمایندگان مجلس از رئیس جمهور اظهار کرد: نمایندگان مجلس به عنوان منتخبین مردم از حق قانونی خود در سوال از رئیس جمهور استفاده کردند و رئیس جمهور به عنوان مسئول اجرایی کشور باید پاسخگوی همه مسایل کشور باشد.

وی انقلاب ایران را بر اساس مردم سالاری دینی خواند و افزود: مردم بر خودشان بر مبنای دین حکومت می کنند و سوال از رئیس جمهور اتفاق خوبی بود که در کشور اتفاق افتاد و این کار اقتدار و ثبات نظام را به همه فهماند.

امام جمعه رودسر با اشاره به فشارهای اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم تصریح کرد: رئیس جمهور و وزرا باید بتوانند خلا ایجاد شده در سوالاتی که نمایندگان قانع نشدند را پرکنند.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با دولتمردان گفت: بیانات نورانی رهبر معظم انقلاب هوشمندانه و مدبرانه بود که توطئه های دشمنان را در نطفه خفه کرد.

روحانی با بیان اینکه ایران در هیچ سطحی با آمریکا مذاکره نخواهد کرد افزود: برجام وسیله بود تا مشکل کشور و ملت حل شود.

وی تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور را مطابق تاکیدات رهبری اقتصاد مقاومتی با تکیه به توان داخلی و جوانان دانست و تصریح کرد: با حفظ اتحاد و انسجام ملی می توان از گردنه صعب العبور اقتصادی به راحتی عبور کنیم همچنان که در دوران هشت سال دفاع مقدس عبور کردیم.

خطیب جمعه رودسر غدیر را مهم ترین واقعه تاریخی و بالاترین عید شیعیان خواند و افزود:غدیر پیوند رسالت و امامت بود که با انتخاب علی(ع) به عنوان جانشین پیامبر رسالت امامت و ولایت بر عهده وی گذاشته شد که امروز این ولایت به مقام معظم رهبری سپرده شده است.

 • بهروز - اکتبر 7, 2018 در 4:49 ب.ظ

  باسلام
  چقدر منصفانه تراست که وقتی پشت همچین تریبون‌هایی قرار می گیریم ،حق مطلب رابهترادا کنیم . خصوصاً به اینکه برای اینگونه سخنان مهم یک هفته فرصت داریم تاخوب فکرکنیم.
  خداییش مردم کوتاهی کرده آمد که مرتب ازشون بخواهیم مثل مردم یمن باشند یا مثل مردم غزه باشند یا فلان کار را فلان صورت انجام بدهند تا مثلاً از این پیچ خطرناک که چهل سال است داریم می‌گذرانیم را به سلامت بگذریم.
  آیا واقعا وقت آن نرسیده که یقه ی مسوول بی کفایت بی تدبیر بی سواد رو بگیریم.اینهمه مسامحه برای چیست؟
  ببخشید زیادی حرف زدم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست