• تاریخ: آگوست 28, 2018
  • شناسه خبر: 26772

کمک ۵۳میلیون تومانی خیران کلاچای در تامین جهیزیه نوعروسان نیازمند

در هفتمین سال متوالی و در راستای ترویج فرهنگ ازدواج آسان با محوریت تامین کمک هزینه جهیزیه نوعروسان نیازمند، خیران کلاچای ۵۳ میلیون تومان از کمک های خود را به این امر خداپسندانه اختصاص دادند. ...

به گزارش رصدرودسر،مسئول برگزاری این همایش روز دوشنبه در جریان برگزاری جشن پیوند آسمانی با رویکرد کمک به فرایند امر ازدواج و تامین بخشی از کمک هزینه جهیزیه نوعروسان نیازمند  برگزاری این همایش ها را فرصت گرانبها برای توسعه و نهادینه کردن فرهنگ ازدواج آسان در جامعه عنوان کرد.

بانو احمدی  استحکام و ثبات کانون خانواده را در  گرو ازدواج آسان ذکر و اظهار کرد :مطمئنا پرهیز از تجملات و گرایش به سمت زندگی ساده و بی پیرایه می تواند به قوام و پایداری خانواده ثبات ببخشد.

وی با اشاره به برگزاری این همایش ها اضافه کرد :در سال گذشته خیرین کلاچای ۵۰میلیون تومان از کمک های خود را به این امر خداپسندانه اختصاص دادند که زمینه تامین کمک هزینه جهیزیه ۱۴نوعروس را فراهم کرد.

به گفته احمدی امسال نیز خیرین بیش از ۵۳میلیون تومان  در راستای این  امر مهم اختصاص دادند ضمن اینکه  خیرین در حوزه کمک های غیر نقدی نیز مشارکت خوبی داشتند.

به گزارش رصدرودسر در همایش جشن پیوند آسمانی که روز دوشنبه در محل تالار آسیا کلاچای برگزار شد بخشدار،  شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کلاچای،  رییس کمیته امداد امام خمینی رودسر و کلاچای و جمع دیگر حضور داشتند.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست