• تاریخ: مرداد ۲۱, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26725

گله مندی بعضی خبرنگاران از دعوت گزینشی نماینده مردم رودسر و املش

نماینده مردم رودسر و املش برای تجلیل از خبرنگاران این شهرستان ها گزینشی عمل کرد و عده ای از خبرنگاران فعال این حوزه گله مند شدند. ...

به گزارش رصدرودسر،در حالیکه بیش از دو سال از انتخاب عباسی به عنوان نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش می گذرد جلسه ای تحت عنوان نشست خبری با خبرنگاران این حوزه ها برگزار نشد تا خبرنگاران بتوانند به عنوان پل ارتباطی و چشم بینای مردم و مسئولان با بیان حقایق مسایل و مشکلات مردم را بیان کنند.

پیش از ظهر امروز نماینده مردم رودسر و املش به بهانه روز خبرنگار نشستی برای تجلیل از خبرنگاران این شهرستان ها در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر برگزار کرد در حالیکه عده ای از خبرنگاران فعال شهرستان های رودسر و املش در این نشست دعوت نشده بودند.

خبرنگاران دعوت نشده با گلایه مندی از دعوت گزینشی آقای نماینده خواستار عدم تبعیض و تمایز در نگاه به خبرنگاران و رسانه ها شدند.

به گزارش رصد رودسر نماینده مردم رودسر و املش در جلسه امروز تجلیل از فعالان عرصه رسانه و خبر،خبرنگاران را بازوی توانمند مدیران و نقش موثری در اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم دانست و از خبرنگاران خواست تا با بیان حقایق و نقد منصفانه از مسئولان مطالبه گری داشته باشند.

حال باید از آقای عباسی پرسید معیار دعوت خبرنگاران در این نشست چه بوده و چرا عده ای دعوت نشده اند؟

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست