• تاریخ: آگوست 5, 2018
  • شناسه خبر: 26716

ضرورت استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در حل مشکلات جوانان

سرپرست فرمانداری لاهیجان برنامه ریزی برای آینده جوانان را مورد تاکید قرار داد و گفت: استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در حل مشکلات حوزه جوانان امری ضروری است. ...

به گزارش رصدرودسر، امیر جانبازی در جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان لاهیجان اظهار کرد:برای حل مشکلات حوزه جوانان باید برنامه محور عمل کرد تا چشم انداز روشنی داشته باشیم.

وی با اشاره به استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در توانمندسازی جامعه افزود:یکی از راه های حل مشکلات جدی گرفتن سازمان های مردم نهاد است که در کمال عشق و بدون هیچ انتظاری به کمک مسئولان و مردم می شتابند به عنوان مثال در بحران برف و آتش سوزی اخیر دیدیدم که چگونه کمک حال مجموعه مدیریتی شدند.

سرپرست فرمانداری لاهیجان تصریح کرد:هرجا مردم خود را در انجام امور شریک مسئولان دانستند موفقیت چشمگیری حاصل شد بنابراین مشارکت های اجتماعی در ابعاد مختلف باید ارتقا یابد.

وی جوانان را سرمایه هر جامعه ای خواند و گفت:باید دستگاه های مربوطه به ویژه اداره ورزش و جوانان برای آینده این عزیزان برنامه ریزی نمایند.

جانبازی فضای شهرستان لاهیجان را برای کار و کارآفرینی مهیا دانست و افزود:در حوزه اشتغال روستایی لاهیجان در پرداخت تسهیلات تاکنون در رتبه اول قرار دارد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست