• تاریخ: مرداد ۱۲, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26714

ملت ایران اجازه نمی دهند مقامات کشور با شیطان بزرگ مذاکره کند

امام جمعه رودسر خطاب به رئیس جمهور آمریکا که ایران کره شمالی نیست تصریح کرد: عزت ملت ایران با هیچ چیز عوض شدنی نیست و این مردم اجازه نمی دهند مقامات کشورمان در هیچ دوره ای با شما شیاطین بزرگ پشت میز مذاکره بنشینند شما ا ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر،  حجت الاسلام تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این شهر با اشاره به جنایات شیطان بزرگ در دنیا اظهار کرد:آمریکا در سال ۱۹۴۵ با بمباران اتمی به ژاپن هزاران انسان بی گناه را از بین برد و امروز پس از گذشت سال ها هنوز سیاست و روحیه درندگی ،جنایت و خونریزی هایش برای محرومین عالم عوض نشده است.

وی با اشاره به تهدیدهای شیطان بزرگ نسبت به ملت ایران افزود: تهدیدهای آمریکا از یک طرف و تقاضای مذاکره با رئیس جمهور کشور ما از طرف دیگر برای فریب افکار عمومی دنیا و فریب دادن نوچه های خودشان در داخل کشور صرفه دیگری ندارد.

امام جمعه رودسر خطاب به رئیس جمهور آمریکا که ایران کره شمالی نیست تصریح کرد: عزت ملت ایران با هیچ چیز عوض شدنی نیست و این مردم اجازه نمی دهند مقامات کشورمان در هیچ دوره ای با شما شیاطین بزرگ پشت میز مذاکره بنشینند شما این آرزو را به گور خواهید برد.

وی با اشاره به اینکه آمریکا تلاش می کند تا به دنیا بفماند که ایران اهل مذاکره نیست گفت: آمریکا پس از خروج از برجام منزوی شده و تلاش می کند تا جبران کند از سویی می خواهد به فریب خوردگان داخلی بگوید که ما اهل مذاکره هستیم اما مسئولان شما نمی خواهند.

روحانی با اشاره به اینکه آمریکا در طول ۴۰ سال از عمر انقلاب هر روز به تهدیدهایش ادامه داده است افزود:ملت ایران از ابتدای انقلاب نشان دادند که پای نظام ایستادند و اگر طی چند روز گذشته عده ای به خیابان ها آمده اند تا حرف های خود را بزنند اشکال ندارد اما مسئولان نباید بی تدبیری کنند و بهانه دست دشمن بدهند.

وی خطاب به قوای سه گانه برای ایجاد امید در دل مردم گفت: اجازه ندهید یک عده مدیر نالایق، خائن و تروریست های اقتصادی که با مدال مدیریت در حکومت اسلامی خون مردم را در شیشه می کنند به یک عده مدیر لایق ، خالص و صادق آسیب بزنند و مردم تصور کنند که همه مدیران خیانت می کنند.

امام جمعه رودسر با اشاره به اغاز تغییر کابینه دولت افزود: تغییر تیم اقتصادی دولت از خواسته مردم بود و جای قدردانی است اما این تغییرات باید بتواند رویکرد اقتصادی کشور را تغییر دهد مبادا یک مدیر با دلار دولتی خودرو وارد کند و با قیمت آزاد در بازار بفروشد که این جنایت به ملت ایران است.

وی از مردم خواست تا در مقابل دسیسه های دشمن هوشیار باشند امروز جنگ دشمن علاوه بر جنگ اقتصادی یک جنگ روانی است که با کمک ستون پنجم در داخل کشور فعالیت می کنند.

روحانی با اشاره به در پیش بودن روز خبرنگار خطاب به فعالان این عرصه گفت: در این شرایط سخت و خاص که دشمن تمام عیار به جنگ ایران آمده تلاش کنید تا اخبار درست،صحیح و بدون تحریف با ایجاد امید در جامعه منعکس شود.

وی ناامیدی را سم مهلکی برای جامعه اسلامی و انقلابی ایران خواند و افزود: خدای نکرده خبرنگاران در زمین دشمن بازی نکنند دل مردم را با خبرهای نسنجیده نلرزانند و بدون افراط و تفریط حقایق را منعکس کنند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست