• تاریخ: مرداد ۳, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26693

پلیس با اخلاق اسلامی و دینی دور از توهین و اهانت با مردم رفتار کند

امام جمعه رودسر مدارا کردن با مردم را مورد تاکید قرار داد و گفت: پلیس با اخلاق اسلامی و دینی دور از توهین و اهانت با مردم رفتار کنند. ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر، پیش از ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رودسر با حضوی جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در سالن شهید آوینی اداره ارشاد اسلامی برگزار شد.

حجت الاسلام تقی روحانی در این مراسم با اشاره به اینکه مردم دارای گرفتاری های خاص خود هستند از پلیس خواست تا با مردم مدارا کنند و تا جایی که ممکن باشد قانون را خم کند.

وی با بیان اینکه کسی با شکستن قانون در کشور موافق نیست افزود: بی قانونی هرج و مرج ایجاد می کند اما هیچ کس حق ندارد موجبات نارضایتی مردم را فراهم کند.

امام جمعه رودسر با قدردانی از تلاش های شبانه روزی پلیس در برقراری امنیت اجتماعی تصریح کرد: بعضاً دیده شده که مردم از نحوه برخورد برخی از پلیس ها شکایت دارند و این نارضایتی می تواند در همه اقشار جامعه حتی روحانیون اتفاق افتد بنابراین لازم است تا پلیس با اخلاق اسلامی و دینی دور از پرخاشگری ، اهانت و توهین که اسلام و انقلاب تاکید دارد با مردم رفتار کند.

وی گلوگاه چابکسر را در ایجاد امنیت استان گیلان و شهرستان رودسر ضروری خواند و افزود: نیروهای پلیس در این نقطه شرایط را برای  متخلفین ناامن کردند باید برای ساماندهی و هوشمندسازی آن فکری کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست