• تاریخ: جولای 20, 2018
  • شناسه خبر: 26673

۵۰ درصد مدارس آموزش و پرورش رحیم آباد در مناطق ییلاقی است

رئیس اداره آموزش و پرورش رحیم آباد تعدد دانش آموزان این بخش را چهار هزار نفر اعلام کرد و گفت: ۵۰ درصد مدارس آموزش و پرورش رحیم آباد با پوشش ۲۰۰ دانش آموز در مناطق ییلاقی است. ...

به گزارش رصدرودسر،عبدالرضا نوروزی در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان رودسر از اجرای طرح تابستانی اوقات فراغت در سه مرکز فرهنگی رحیم اباد خبر داد و اظهار کرد: این مراکز شامل کانون انیس نوری، شهید محمدحسینی و شهید خانزاده برای پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان فعال است که ۳۲۰ نفر از دانش آموزان را جذب کرده است.

وی گسترش نشاط دانش آموزان و پرکردن اوقات فراغت آنان را از اهداف فعالیت مراکز فرهنگی تابستانی اعلام کرد.

رئیس اداره آموزش و پرورش رحیم آباد با اشاره به اینکه بخش رحیم آباد دارای چهار هزار دانش آموز است افزود: ۵۰ درصد مدارس آموزش و پرورش رحیم آباد با پوشش۲۰۰ دانش آموز به مناطق ییلاقی اشکورات اختصاص دارد و ۵۰ درصد مدارس در مناطق پانین دست بوده که با ترافیک دانش آموزان رو به رو هستیم.

وی با اشاره به اینکه مدارس بخش رحیم آباد بیشتر با مدیریت خود همکاران و مدیران اداره می شود گفت: برای رفاه دانش آموزان و حل مشکلات مدارس این منطقه نیازمند کمک های خیرین و توجه بیشتر اولیای دانش آموزان هستیم.

نوروزی با اشاره به مدارس خالی و بلا استفاده در بخش رحیم آباد برای واگذاری آن به بخش خصوصی در راستای صیانت از اموال دولت و درآمدزایی برای آموزش و پرورش افزود: تاکنون ۲۴ مدرسه واگذار شده و ۱۶ مدرسه آماده واگذاری به بخش خصوصی است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست