• تاریخ: جولای 20, 2018
  • شناسه خبر: 26668

مسئولان نالایق که توانایی مدیریت ندارند کناره گیری کنند

امام جمعه رودسر با اشاره به خبر تحول و تغییر در تیم اقتصادی دولت برای مدیریت مشکلات اقتصادی مردم گفت:درخواست مردم و مجلسیان از دولت این است افرادی که توانایی مدیریت ندارند کناره گیری کنند و آنهایی که لایق هستند و می توا ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این شهر با دعوت نمازگزاران به تقوای الهی و پرهیز از محرمات اظهار کرد: آنچه که در قیامت دست ما را می گیرد و به سعادت می رساند تقوای الهی است.

وی با گرامیداشت ولادت کریمه اهل بیت (ع) حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) افزود: اهل بیت (ع) بهترین الگو برای جامعه به ویژه جوانان و نوجوانان هستند تا راه را گم نکنند و به دستورات الهی عمل کنند.

امام جمعه رودسر از کلنگ احداث مسجد امام رضا(ع) گلزار شهدای رودسر در سالروز ولادت امام رضا(ع) خبر داد و گفت: مطمئناً مردم و خیران این مسجد را که سال گذشته توسط بعضی از عناصر دشمنان به آتش کشیده شده بود بهتر خواهند ساخت.

وی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در دیدار با بعضی از مسئولان حج افزود: معامله قرن نظام سلطه و شیطان بزرگ خفه کردن ماجرای قدس و فلسطین در نطفه است و این امر هرگز محقق نخواهد شد و قدس به دست مسلمانان فتح می شود.

روحانی مناسک حج را فرصت طلایی مسلمانان عالم برای دفاع از حقوق مسلمانان خواند و تصریح کرد: به مناسک حج دعوت نشدید که فقط عبادت کنیم حج ابراهیمی برائت هم دارد و امروز شیطان بزرگ در راس مشرکین عالم و صهیونیسم در راس شرک عالم است .

وی با اشاره به اینکه دشمن تلاش می کند تا سیاست را از دین جدا کند افزود: نادانان و مغرضان تلاش دارند تا لزوم جدایی دین از سیاست به ذهن جوانان مسلمان به ویژه جوانان ما القا کنند در حالیکه اسلام بدون سیاست در واقع اسلام آمریکایی است.

امام جمعه رودسر با اشاره به خبر تحول و تغییر در تیم اقتصادی دولت برای مدیریت مشکلات اقتصادی مردم گفت:درخواست مردم و مجلسیان از دولت این است افرادی که توانایی مدیریت ندارند کناره گیری کنند و آنهایی که لایق هستند و می توانند مشکلات اقتصادی جامعه را حل کنند به میدان آیند.

وی وحدت ، همدلی و هم افزایی مسئولان و مردم را نیاز جامعه امروز برای گذر از بحران اقتصادی جامعه دانست و افزود: امیدواریم با این جابجایی ها گره گشایی را در فضای اقتصادی کشور ببینیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست