• تاریخ: تیر ۲۲, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26642

جنگ اقتصادی حاکم برجامعه از اهداف دشمن برای جلوه دادن ناکارآمدی نظام است

وی با اشاره به جنگ اقتصادی امروز حاکم بر جامعه بیان کرد:راه اندازی جنگ روانی و کشاندن مردم به خیابان ها یکی از اهداف دشمن برای جلوه دادن ناکارامدی نظام مقدس جمهوری اسلامی است. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این شهر با دعوت نمازگزاران به تقوای الهی اظهار کرد: جامعه ای که به سبک زندگی اسلامی بیشتر توجه کند به سوی پیشرفت و ترقی حرکت خواهد کرد.

وی بر لزوم تربیت دینی و اسلامی فرزندان توسط پدران و مادران تاکید کرد و افزود:متاسفانه امروز والدین با وجود زندگی کردن در جامعه اسلامی به تربیت دینی و اسلامی فرزندان خود کمتر توجه می کنند هر چند پدران و مادران دلیل مطلق سعادت و شقاوت فرزندان خود نیستند اما باید وظیفه خود را انجام دهند.

امام جمعه رودسر با گرامیداشت هفته عفاف و حجاب بر ترویج این فرهنگ در جامعه تاکید کرد و گفت:رواج پدیده بدحجابی در جامعه یکی از دسیسه های شوم دشمنان انقلاب اسلامی برای سست کردن اعتقادات و باورهای دینی مردم به ویژه جوانان و نوجوانان برای ضربه زدن و نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی بر ضرورت الگوپذیری نسل جوان از فرهنگ اصیل اسلامی و دینی تاکید کرد و افزود:حجاب کریمه اهل بیت (ع) و معرفت ایشان نسبت به خداوند متعال برای همه مردم به ویژه بانوان بهترین الگو است.

روحانی با اشاره به سالروز تاسیس شورای نگهبان تصریح کرد: تا چشمان بیدار این شورا نظاره گراست ما مطمئن هستیم انقلاب دست نااهلان نخواهد افتاد کور شود چشم دشمنان داخلی و خارجی که نمی خواهند شورای نگهبان تابع قوانین بوده و صلاحیت ها را تعیین و یا رد می کند و با کسی تعارف ندارد.

وی با اشاره به جنگ اقتصادی امروز حاکم بر جامعه بیان کرد:راه اندازی جنگ روانی و کشاندن مردم به خیابان ها یکی از اهداف دشمن برای جلوه دادن ناکارامدی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه ملت ایران همیشه در صحنه های مختلف انقلاب پشت نظام و ولایت بودند افزود:امروز باید پشت سر رهبری باشیم و گوش به فرمان رهبری دهیم تا توطئه های دشمنان علیه ایران خنثی شود.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست