• تاریخ: تیر ۱۶, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 26630

طرح نشاط معنوی در ۲۵ بقاع متبرکه رودسر و املش برگزار می شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رودسر و املش از اجرای طرح تابستانی نشاط معنوی در ۲۵ بقاع متبرکه این شهرستان با هدف پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان و تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی خبر داد. ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر، ححت الاسلام عباس خوبرو پیش از ظهر امروز در مراسم استانی افتتاحیه طرح نشاط معنوی به میزبانی امامزادگان ماچیان کلاچای اظهار کرد: طرح تابستانی نشاط معنوی در ۲۵ بقاع متبرکه شهرستان های رودسر و املش برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه طرح نشاط معنوی از ۱۶ تیرماه امسال آغاز و تا ۳۱ مرداد ماه به مدت ۴۵ روز ادامه دارد افزود: پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان ، اعتلای فرهنگ اسلامی و تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی، کسب مهارت زندگی و سبک زندگی اسلامی و تربیتی از اهداف برگزاری این طرح است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رودسر و املش با اشاره به برگزاری اردوهای مختلف سیاحتی زیارتی داخل شهرستانی ، استانی و خارج استانی تصریح کرد: معارف و احکام اسلامی، برنامه های هنری و خطاطی نقاشی ، سفالگری، آموزش زبان ، قالی بافی ، محفل انس با قرآن کریم ،زیارت امامزادگان با روایت گری رشادت های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس از برنامه های طرح نشاط معنوی است.

وی افزود: برنامه های دهه کرامت، هفته عفاف و حجاب و استقبال از پرچم امام رضا(ع) ، شناسایی جذب برنامه های فرهنگی بقاع متبرکه و تجلیل از مربیان و دانش آموزان برتر از دیگر برنامه های طرح نشاط معنوی است.

وی با اشاره به استقبال خوب دانش آموزان از طرح نشاط معنوی افزود:پیش بینی می شود امسال اجرای این طرح در بقعه های متبرکه رودسر و املش با استقبال بهتری رو به رو شود.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست